• www.isensesolutions.ro

Evaluari companie iSense Solutions SRL

Proiecte misto si echipa super

12.11.2018 - Angajat Part time Util (0)

Pro
Am invatat muuuulte lucruri, proiectele sunt diverse si daca te intereseaza poti sa inveti orice, ai de la cine.
Am apreciat ca fiecare intern este intrebat ce anume il atrage si ce vrea sa invete mai mult si apoi e alocat echipei respective. Poti sa te muti peste un timp, daca vrei.
Echipa e super, atmostfera la fel, te simti bine la birou.
Ajungi usor de la metrou Victoriei la sediu

Contra
nu am nimic de mentionat.

Part time - Bucuresti

Voluntariat, nu internship. Nu recomand

02.11.2018 - Fost angajat Part time Util (5)

Pro
Colegii, oarecum, daca vrei sa incerci sa vezi o parte buna.

Luni, 12 Nov 2018
Dragul nostru fost coleg/Draga noastra fosta colega,

Ne pare rau ca ai avut o experienta care nu s-a potrivit cu asteptarile tale in timpul petrecut la noi. Ne-ar fi ajutat foarte mult sa ne dai acest feedback in mod direct (intr-o conversatie sau un mail) – asta ne-ar fi dat ocazia sa incercam sa corectam lucrurile, in cazul in care era necesar, sau sa intelegem mai bine asteptarile tale in legatura cu jobul si ce anume ti-ai fi dorit sa inveti.
Vrem totusi sa punctam cateva lucruri: internshipul in iSense Solutions este platit, birourile noastre sunt situate central, la cateva minute de mers pe jos de Piata Victoriei, iar orele noastre sunt flexible. De asemenea, facem tot posibilul ca toti colegii care ni se alatura sa fie expusi la o multitudine de proiecte si sarcini, astfel incat sa poata invata cat mai multe, totul fiind legat si de disponibilitatea lor de a face acest lucru.
Iti multumim pentru feedback si iti dorim mult succes in cariera!
Cu prietenie,
Echipa iSense

Neseriosi, nu inveti nimic, timp pierdut.

20.08.2018 - Fost angajat Part time Util (10)

Pro
-Accepta pe (cam) oricine e dispus sa faca "voluntariat" la ei

Joi, 23 Aug 2018
Dragul nostru fost coleg/Draga noastra fosta colega,

Ne pare rau ca ai avut o experienta neplacuta in compania noastra. Iti multumim pentru feedback - ne dorim intotdeauna sa avem un feedback cat mai complet din partea celor care interactioneaza cu noi. Ne-ar fi placut tare mult sa avem aceasta discutie fata in fata, astfel am fi putut adresa nemultumirile tale si gasi o solutie astfel incat sa ai o experienta buna la noi.

Am vrea sa impartasim cu tine faptul ca munca de call-center sau de culegere de date pe teren este un lucru foarte valoros atunci cand vrei sa lucrezi in Marketing Research. Cei doi fondatori ai companiei iSense Solutions, Andrei Cânda si Traian Năstase, asa au inceput - au facut inteviuri pe teren si telefonice, atat in timpul facultatii, cat si in internshipuri sau primele joburi. A fost o experienta valoroasa si formatoare pentru fiecare dintre ei, si au construit mai departe cariere frumoase in acest domeniu.

Desigur, fiecare dintre noi poate alege ce experiente doreste sa aiba pentru a-si construi cariera, si intelegem perfect daca simti ca acest tip de munca nu ti se potriveste - ne-ar fi placut sa avem acest feedback in timpul colaborarii noastre.
Iti dorim mult succes in viitor in construirea carierei tale, si speram sa ai parte de experiente din cele mai bune in viitoarele tale joburi.

Cu prietenie,
echipa iSense

O echipa dinamica si familiala, intr-o companie cu potential foarte mare.

31.05.2018 Util (10)

Pro
Experientele de lucru ca stagiar la iSenseSolutions au fost foarte fascinante, deoarece mi-au oferit experienta suficienta pentru a avansa

O experienta cool din care am invatat foarte multe :)

02.05.2018 - Angajat Full time Util (10)

Pro
Din punctul meu de vedere este una dintre cele mai bune experiente pe care le-am avut in relatia cu un angajator. Am avut parte de o echipa deschisa, dispusa sa ma invete, sa suporte avalansa de intrebari venite din partea unui intern (si chiar incurajand curiozitatea "de intern" ????) si sa ma faca sa simt ca pot sa fac fata oricarui challenge.

Am gasit oameni foarte profi care m-au ajutat sa ma dezvolt, sa-mi imbunatatesc skillurile si sa umplu golurile din cunostintele mele. Incepand de la manageri si pana la colegii de echipa, si nu numai, am gasit multa intelegere.

Experienta de internship m-a ajutat foarte mult sa realizez ca "Hard work eventually pays off" si ca daca vrei se poate. Si am apreciat ca si ei au investit la fel de multa energie ca si mine in procesul de invatare si in dezvoltarea mea ca viitor angajat al firmei.

P.S. Sunt inca aici, inca invat si inca ma ajuta.

Agent vanzari
Job dinamic, colegi prietenosi, tineri, orientati spre nou.
Analist servicii clienti
FlexibilitateWfh câteva zile pe lunaColectiv tanar
Engineer
Infrastructura de lucru excelenta.Beneficii extrasalariale.Seriozitate.
Operator cnc
Montator subansamble