iSense Solutions SRL

iSense Solutions SRL

• www.isensesolutions.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie iSense Solutions SRL

Proiecte misto si echipa super

12.11.2018 - Angajat - Part time

Pro
Am invatat muuuulte lucruri, proiectele sunt diverse si daca te intereseaza poti sa inveti orice, ai de la cine.
Am apreciat ca fiecare intern este intrebat ce anume il atrage si ce vrea sa invete mai mult si apoi e alocat echipei respective. Poti sa te muti peste un timp, daca vrei.
Echipa e super, atmostfera la fel, te simti bine la birou.
Ajungi usor de la metrou Victoriei la sediu

Contra
nu am nimic de mentionat.

Angajat - Part time - Bucuresti
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Voluntariat, nu internship. Nu recomand

02.11.2018 - Fost angajat 2017 - Part time

Pro
Colegii, oarecum, daca vrei sa incerci sa vezi o parte buna.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Neseriosi, nu inveti nimic, timp pierdut.

20.08.2018 - Fost angajat 2016 - Part time

Pro
-Accepta pe (cam) oricine e dispus sa faca "voluntariat" la ei

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O echipa dinamica si familiala, intr-o companie cu potential foarte mare.

31.05.2018

Pro
Experientele de lucru ca stagiar la iSenseSolutions au fost foarte fascinante, deoarece mi-au oferit experienta suficienta pentru a avansa

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O experienta cool din care am invatat foarte multe :)

02.05.2018 - Angajat - Full time

Pro
Din punctul meu de vedere este una dintre cele mai bune experiente pe care le-am avut in relatia cu un angajator. Am avut parte de o echipa deschisa, dispusa sa ma invete, sa suporte avalansa de intrebari venite din partea unui intern (si chiar incurajand curiozitatea "de intern" ????) si sa ma faca sa simt ca pot sa fac fata oricarui challenge.

Am gasit oameni foarte profi care m-au ajutat sa ma dezvolt, sa-mi imbunatatesc skillurile si sa umplu golurile din cunostintele mele. Incepand de la manageri si pana la colegii de echipa, si nu numai, am gasit multa intelegere.

Experienta de internship m-a ajutat foarte mult sa realizez ca "Hard work eventually pays off" si ca daca vrei se poate. Si am apreciat ca si ei au investit la fel de multa energie ca si mine in procesul de invatare si in dezvoltarea mea ca viitor angajat al firmei.

P.S. Sunt inca aici, inca invat si inca ma ajuta.