Judecatoria Caracal

• portal.just.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Judecatoria Caracal

Imi pare rau pentru ca am plecat de la aceasta institutie, m-am simtit foarte bine in acest colectiv.

25.03.2019 - Angajat - Full time

Pro
Printre cele mai importante aspecte pot enumera oamenii saritori, intelegatori, apropiati, sufletisti, "buni de pus pe rana" ca si conducerea.

Contra
Cladirea este monument istoric si nu prea se puteau modifica multe.Geamurile au tamplarie din lemn si se simte cum intra aer rece iarna, birourile sunt mari iar caloriferele nu reusesc sa incalzeasca toata suprafata.

Sa fie mereu intelegatori si sa nu asculte niciodata oamenii care vin cu intentii rele in cabinetul lor.

Angajat - Full time - Slatina - Grefier
Perioada de muncă: Peste 10 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

M-am angajat la 1.03.2013 in aceasta institutie. Din prima zi m-am simtit extraordinar in acest colectiv. Am avut ocazia sa intalnesc oameni intelegatori, saritori, care m-au invatat ce inseamna munca in echipa .Am lucrat un an si jumatate aici, dar a trebuit sa ma transfer in orasul meu natal ,Slatina, pentru ca aveam un copil de 2 ani acasa si imi era foarte greu sa fac naveta, nestiind niciodata la ce ora ajungeam acasa .Imi pare rau si acum, in 2018, ca am plecat din acest colectiv pentru ca se formase o legatura foarte puternica intre mine si colegii mei si era o placere sa lucrez acolo.

15.03.2018 - Fost angajat 2014 - Full time

Pro
Salariu atractiv, oameni buni, saritori, intelegatori si cu simtul umorului cu care e o adevarata placere sa lucrezi, spatiul adecvat atat pentru a lucra unul sau mai multi oameni in acelasi birou, conditii de lucru foarte bune, oportunitatea de a invata foarte multe lucru in timp si posibilitatea de a avansa in cadrul aceleiasi institutii.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Locuri de muncă
POWERNET TECHNOLOGIES