Evaluari companie Kaufland Romania

Kaufland este o companie care te tine mereu in continua dezvoltare datorita nevoiei de schimbare si evolutie

27.10.2017 - Angajat Full time Util (27)

Pro
Esti mereu scolarizat si bine informat de schimbarile prezente in companie ceea ce face ca tu ca si persoana sa fi intr-o continua dezvoltare. Programul de lucru este unu flexibil dar totodata respectat cu strictete, ai posibilitatea de a imprumuta carti gratuit prin aplicatia Bookster, de a-ti face asigurare medicala cu reduceri substantiale, reduceri la medicamente si produse de ingrijire personala la farmacia Sensiblue

Contra
Nivelul de stres destul de mare in perioada sarbatorilor produs de clienti adunat cu atributiile zilnice ale unui angajat

Full time - Sef tura - Sighisoara

Lucrez in Kaufland de mai bine de 3 ani, nu pot sa spun ca exista multe posibilitati sa cresti, insa mediul de lucru este foarte bun, poti lega prietenii, este ca o a doua casa

23.10.2017 - Angajat Full time Util (19)

Pro
1. Mediu de lucru placut, colegi care stiu sa te ajute si sunt saritori
2. Salariul s-a virat mereu la timp, nu au existat intarzieri

Mediu placut, important e sa te dedici

16.10.2017 - Angajat Util (22)

Pro
Mediul de lucru in Kaufland este unul placut. Colegi saritori, sefi intelegatori, eu chiar recomand

Eu lucrez de mai bine de doi ani

14.10.2017 - Angajat Util (22)

Pro
Partea salariala este destul de buna; exista periodic stimulente;

Aproape 1 an in Kaufland

25.09.2017 - Full time Util (13)

Pro
Pentru mine cel mai important este distanta fata de casa si multumesc ca m-au luat si au avut intelegere

Conecteaza-te cu Kaufland Romania prin retele sociale
/ 1 - 5 ani experienta
/ 1 - 5 ani experienta
Galerie foto
Noutati Kaufland Romania
​Începând cu data de 04.10.2018, magazinul Kaufland din Barbu Văcărescu este primul magazin din România, în ...
La început de an școlar, Kaufland România anunță lansarea unei noi mărci proprii de îmbrăcăminte și ...
Kaufland lansează Kuniboo, prima marcă proprie de îmbrăcăminte pentru bebeluși și copii de până la șase ani.​Gama ...