Angajator transparent

Evaluari companie Kaufland Romania

Compania germana, lider pe piata de retail din Romania.

25.06.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Companie sigura, salariu decent, beneficii suplimentare, acces la diverse cursuri.

Contra
Management ce poate fi imbunatatit, lipsa comunicarii.

Scolarizari mai dese pentru managerii de departament (organizare, time management)

Full time - Bucuresti

Joi, 02 Iul 2020
Bună! Mulțumim pentru feedback-ul acordat și pentru că lucrezi alături de noi. Încercăm constant să le oferim managerilor oportunități de dezvoltare. Te rugăm să adresezi departamentului de resurse umane pentru mai multe informații. Numai bine!

Munca multa,prost platita.

24.06.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Plata la termenul stabilit.

Miercuri, 24 Iun 2020
Bună! Mulțumim pentru feedback-ul acordat. Ne pare rău dacă ai avut o experiență neplacută în cadrul companiei și îți mulțumim pentru feedback, pentru noi este unul constructiv. Încercăm să îmbunătățim toate procesele pentru angajați. Dorim totuși să clarificăm câteva lucruri: fiecare angajat primește școlarizare atât la început, cât și pe parcursul perioadei în care lucrează, iar salariile sunt fixe și menționate în contract în momentul angajării. Ne pare rău dacă nu ai avut parte de școlarizare, ne-ar fi fost util să știm în ce magazin ai lucrat ca să putem verifica ce s-a întâmplat. Numai bine!

Muncești ca pe șantier nu exista școlarizare ca lucrator comercial șefi peste șefi unice ceva altu aceea totu pleacă de la directori

22.06.2020 - Fost angajat - Part time Util (1)

Pro
Mediu cu anumiți colegi când un om cu capu pe umeri realizează ce sa întâmplat cu salariu tău și lucrezi de sărbători iar bani sant la fel pleacă

Foarte rea

19.06.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Nu sunt elemente pro

Luni, 22 Iun 2020
Bună! Ne pare rău dacă ai avut o experiență neplacută în cadrul companiei. Îți mulțumim pentru feedback, pentru noi este unul constructiv. Încercăm să îmbunătățim toate procesele, atât pentru angajați, cât și pentru clienți și acordăm traininguri în mod constant. Numai bine!

Siguranță...

15.06.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Seriozitate, familie

Marti, 16 Iun 2020
Bună! Suntem bucuroși să știm că te simți ca în familie la Kaufland. Îți mulțumim că lucrezi alături de noi și îți dorim mult succes în continuare!
Conecteaza-te cu Kaufland Romania prin retele sociale
Ultima actualizare: 25.06.2020
Ultima actualizare: 23.06.2020
Galerie foto
Noutati Kaufland Romania
Pentru zile cât mai confortabile acasă, Kaufland România și Cătălin Botezatu introduc în rețeaua de hipermarketuri ...
Pentru a-i sprijini pe cei care sunt în căutarea unui loc de muncă stabil în această perioadă, Kaufland România ...
Kaufland plătește 69 de milioane lei în avans cu trei luni taxele la bugetul de stat și bugetele locale Kaufland ...