Angajator transparent

Evaluari companie Kaufland Romania

Kaufland

02.06.2018 - Angajat in prezent - Full time Util (8)

Pro
Corecti, destul de intelegatori

Contra
Exista totusi presiune pe angajat

Full time - Bucuresti

Marti, 05 Iun 2018
Salut. Îţi mulţumim pentru feedback-ul oferit şi te asteptăm pe pagina noastră de Facebook – Kaufland România Cariere şi pe site-ul nostru – www.kaufland.ro pentru a fi la curent cu toate noutăţile. Numai bine!

O companie destul de ok

02.06.2018 - Angajat in prezent - Full time Util (7)

Pro
Respecta toate drepturile angajatilor (poate prea mult cateodata)

Marti, 05 Iun 2018

O companie foarte serioasa, cu personal calificat

29.05.2018 - Angajat in prezent - Part time Util (10)

Pro
Salariu motivant, bonusuri, zile platite, ore suplimentare platite

Marti, 05 Iun 2018

Mediu frumos, cu colegi saritori

26.05.2018 - Angajat in prezent - Full time Util (6)

Pro
Eu lucrez in Kaufland de foarte mult timp si sunt si bune si rele. Cei mai frumosi sunt colegii cu care lucrezi si cu care te intelegi. Pe langa asta salariul s-a mai marit treptat.

Marti, 05 Iun 2018

Oferte care ti s-ar potrivi

Lucrez la aceasta companie de 4 ani.

24.05.2018 - Angajat in prezent - Full time Util (10)

Pro
Program in schimburi, pauza de masa respectata, salariu la data fixata

Conecteaza-te cu Kaufland Romania prin retele sociale
Ultima actualizare: 24.05.2020
Full time / Management
Galerie foto
Noutati Kaufland Romania
Pentru zile cât mai confortabile acasă, Kaufland România și Cătălin Botezatu introduc în rețeaua de hipermarketuri ...
Pentru a-i sprijini pe cei care sunt în căutarea unui loc de muncă stabil în această perioadă, Kaufland România ...
Kaufland plătește 69 de milioane lei în avans cu trei luni taxele la bugetul de stat și bugetele locale Kaufland ...