Comert

Evaluari companie Kaufland Romania

Sunt multumita

03.06.2018 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Au grija de tine, te ajuta.
Salariul se ofera cand trebuie si este foarte bun

Contra
Ca este mult de munca si personal putin

Full time - Bucuresti

Marti, 05 Iun 2018
Salut. Îţi mulţumim pentru feedback-ul oferit şi te asteptăm pe pagina noastră de Facebook – Kaufland România Cariere şi pe site-ul nostru – www.kaufland.ro pentru a fi la curent cu toate noutăţile. Numai bine!

Kaufland

02.06.2018 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Corecti, destul de intelegatori

O companie destul de ok

02.06.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Respecta toate drepturile angajatilor (poate prea mult cateodata)

Marti, 05 Iun 2018

O companie foarte serioasa, cu personal calificat

29.05.2018 - Angajat Part time Util (10)

Pro
Salariu motivant, bonusuri, zile platite, ore suplimentare platite

Marti, 05 Iun 2018

Mediu frumos, cu colegi saritori

26.05.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Eu lucrez in Kaufland de foarte mult timp si sunt si bune si rele. Cei mai frumosi sunt colegii cu care lucrezi si cu care te intelegi. Pe langa asta salariul s-a mai marit treptat.

Conecteaza-te cu Kaufland Romania prin retele sociale
Locuri de munca Kaufland Romania
Full time
Last update: 09.08.2018
Galerie foto
Noutati Kaufland Romania
La început de an școlar, Kaufland România anunță lansarea unei noi mărci proprii de îmbrăcăminte și ...
Kaufland lansează Kuniboo, prima marcă proprie de îmbrăcăminte pentru bebeluși și copii de până la șase ani.​Gama ...
Lupta împotriva plasticului ajunge tot mai sus pe agenda publică, iar compania noastră își asumă demararea unui plan de ...