Kaufland Romania

Comert

Evaluari companie Kaufland Romania

Am lucrat pe postul de casier 9 luni de zile.

30.04.2018 - Fost angajat Part time Util (13)

Pro
Corectitudine in ceea ce privea data salariului si a tichetelor de masa, posibilitatea de a avansa

Contra
Cred ca ar trebui ca fiecare angajat sa faca treaba pentru care a fost angajat, sa nu se mai dea alte sarcini de lucru, fara a fi platit si sa nu se mai puna asa mare presiune pe angajat.

Sa se faca cursuri interne pentru dezvoltarea angajatului si sa se ofere mai mare libertate de exprimare a ideilor.

Part time - Casier - Sebes
Perioada de munca este de mai putin de un an.

La inceput a fost frumos dar in timp s-a transformat in exploatarea omului de catre om, drepturi doar pe hartie.

29.04.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Ppentru a capata experienta daca vrei sa lucrezi in domeniu,au principii bune dar pe care nu le aplica la ei

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Kaufland Romania

Te simti ca un intrus, unde tu ai toate greselile.

24.04.2018 - Angajat Part time Util (10)

Pro
- Seriozitate la program.
- Salariu la timp si destul de bun.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Eu am avut noroc pot spune. M-am angajat casier, apoi am facut operare preturi, acum sunt la achizitii. Munca multa, dar sunt multumita.

23.04.2018 - Angajat Full time Util (12)

Pro
Disciplina, corectitudine in ceea ce priveste salariile, asigurare sanatate.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Lucrez in aceasta companie de cand sa infiintat adica de 11 ani si jumatate la noi in judet in decursul timpului am invatat o multime de lucruri si pot lucra in orice raion al magazinului fara probleme

12.04.2018 - Angajat Full time Util (12)

Pro
Tot timpul ai cate ceva de invatat si este o companie serioasa cu salarizare la timp

Conecteaza-te cu Kaufland Romania prin retele sociale
Locuri de munca Kaufland Romania
Kaufland Romania
Full time /Entry level
Last update: 20.07.2018
Galerie foto
Noutati Kaufland Romania
Lupta împotriva plasticului ajunge tot mai sus pe agenda publică, iar compania noastră își asumă demararea unui plan de ...
Compania noastră a inaugurat în data de 15.06.2018 primul hipermarket estival amenajat într-un cort pe litoral, în ...
​Compania noastră dă startul celui de-al doilea apel de proiecte în cadrul programului de finanțare a ONG-urilor cu ...