KFC Romania

Comert

• www.kfc.ro

Evaluari companie KFC Romania

Formeaza etica de munca, nu prea plateste, angajatul e un bun care se poate arunca oricand

04.11.2017 - Fost angajat Full time Util (13)

Pro
Te formeaza la locul de munca, inveti ce-i aia responsabilitate si lucru in echipa

Contra
- Ddupa tura de 8 ore 16-24, inventar 24-5 dimineata si nu-ti platesc orele
-Daca pleci ca tatic/mamica in concediu maternal/parental, cu un proces in instanta, o sa-ti plateasca sigur (asa s-a despartit un fost coleg de firma)

- Renuntati la atitudinea de vatafi
- Cand un angajat are diurna 10-12 RON pe zi si tu, manager general 100 RON/zi, nu poti sa vii sa-l prostesti pe ala ca aveti aceeasi diurna
- Platiti oamenii mai bine, reperul vostru ar trebui sa fie salariul mediu pe economie nu salariul minim
- Platiti dublu sau triplu orele de inventar care se fac noaptea si pe care nu le platiti deloc
- Schimbati uleiul din masini mai des (ma rog, pasta aia industriala cu care se prajeste) undeva de 3 - 4 ori pe zi , filtrarea de impuritati si completarea unui ulei care se refoloseste de 24 de ori pe zi reprezinta un risc de sanatate pentru clienti

Full time - Manager - Bucuresti

E diferenta de la un restaurant la altul...la Sibiu spre exemplu managerii sunt agitati, mai mult iau in considerare doar partile rele al unui angajat, nu si partile bune.. ideea e ca nu prea colaboreaza cu ei ci le impun..cat depre program, nu se respecta intocmai, faci productie si nu ai timp mereu sa mentii curatenia si cand sa pleci acasa te mai tin inca 30-40 minute sa faci curatenie si sa pregatesti ceea ce au nevoie cei din urmatorul schimb

29.07.2017 - Fost angajat Part time Util (14)

Pro
Sunt flexibili cu orarul

Job pt. incepatori

10.04.2017 - Angajat Part time Util (17)

Pro
Job de inceput, program flexibil, bani de buzunar

Locuri de munca Kaufland Romania
Carrefour Romania
Locuri de munca Hornbach Romania
Hornbach Romania
Inginer electromecanic
Nu recomand. Pierdere de timp.
Oameni bun tehnicManagement strain si cu experientaWork from homeLipsa micro management
Inginer proiectant
Nu se merită deloc.