Klass Wagen

4.5
  • www.klasswagen.com

Evaluari companie Klass Wagen

Am lucrat la ei aproape 2 ani , per total a fost o experiență plăcută.
Un job potrivit pentru angajații entry-level

15.12.2018 - Fost angajat Util (0)

Pro
-colectiv tânăr
-mediu de lucru placut
-management prietenos si deschis la nou
-conditii de lucru adecvate

Contra
-ar trebuie ca managementul sa acorde mai multă atenție nivelul salarial al angajaților bazat pe capacitățile acestora

Otopeni

Lucrez de aproape 6 ani in KlasWagen . Am vazut cum a crescut Compania , usor dar sigur , si pot confirma ca se pune accent pe valoarea oamenilor , se incurajeaza creativitatea si initiativa si ti se ofera posibilitatea sa te dezvolti si sa avansezi daca esti muncitor . :) Este o mica familie unde , cu bune sau mai putin bune , oameni diferiti gasesc modalitatea de a lucra foarte bine impreuna , ghidati de aceleasi valori : adevar , corectitudine , loialitate .

22.11.2018 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Mediu de lucru tanar , placut si prietenos , salarii atractive ,conditii avantajoase,posibilitati reale de avansare si dezvoltare.

6 luni la klass wagen

21.11.2018 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
Am lucrat aproape 6 luni la firma asta de inchirieri si, per total, am fost multumit de aceasta experienta. Mi-a placut mult atmosfera de lucru, colegi tineri, de treaba si sefi care nu sunt aroganti. Salariul a fost destul de ok, mai ales ca am prins sezonul de vara. Recomand acest loc de munca mai ales persoanelor sociabile si dezghetate la minte :). A trebuit sa plec de la ei deoarece m-am mutat in Anglia.

Un job pe care il fac cu cea mai mare placere.

21.11.2018 - Angajat Full time Util (1)

Pro
Locul de munca este una minunata, cu un nivel de armonie extraordinara. Toata lumea se respecta, o echipa tanara, fara stres (in mare parte), unde merg zi de zi cu placere si ma distrez enorm langa munca.

Conducerea este una ireprosabila, adevarati lideri, conducand echipa fara a interveni, aratand un exemplu pentru toata lumea. Niciodata nu m-am simtit presat de nimeni pentru nimic,

O companie la care mergi de drag la serviciu !

20.11.2018 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Ma bucur ca lucrez in acesta companie de aproape 2 ani.Procesul de recrutare a decurs foarte rapid ,si modalitatea de selecție este una foarte bine pusa la punct.In cei aproape 2 ani mi-am invatat multe si totodata mi-am facut mulți prieteni.In continuare o sa prezint punctele PRO:

Oportunități reale de avansare ,daca dai dovadă că îți pasă de ceea ce faci si iti faci treaba cu drag.

Pachet salarial foarte atractiv.

Colectivul este extraordinar ,as putea spune ca suntem ca o familie nu doar colegi.

Superiorii sunt foarte înțelegători.

Imi place ca au venit cu ideea de relocare si ofera chirii la preturi accesibile ,mult sub prețul pieței.

Toti colegii sunt amabili și iti vin in ajutor daca întâmpini vreo problema.

Locuri de munca Federal-Mogul Motorparts Services Accounts Payable Specialist
Federal-Mogul Motorparts ...
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Function pilot for Renault projects - P ES TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Grup Renault Romania Programul de Stagii - Drive Your Future 2019 - Inginerie
Grup Renault Romania
BUCURESTI, Mioveni, Titu
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Software Quality Engineer in Project (QMP-SW) - CVAM TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Cameron Romania CNC Operator Strunjire, Frezare, Polizare
Cameron Romania
Campina, Ploiesti
Process Assistant AR
program de lucru flexibil, echipa tanara
Gestionar
nu exista nimic pozitiv
Stai o mare din timp degeaba
Specialist produse ...
System Administrator