Evaluari companie KRUK Romania

Imi place sa fac parte din KRUK

20.05.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
In echipa din care fac parte am un rol clar definit. Imi place ca suntem ca o comunitate. Exista transparenta si putem sa fim sinceri unii cu ceilalti. Glumim si avem simtul umorului. Cand avem proiecte, ne unim fortele si reusim mereu sa avem rezultate bune. Locatia este centrala, cladirea este noua, moderna cu multe facilitati in jur.

Contra
Caut inca dar nu am gasit.

Full time - Bucuresti

O deschidere imensa si flexibilitate

20.05.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Imi place ceea ce fac si faptul ca invat mereu lucruri noi. Team Leaderul este atent sa imi dea proiecte noi ca sa nu ma plafonez. Mai ales ca mie imi place sa invat mereu si nu as putea sa fac munca de rutina.

Mediu placut,colegi si manageri de treaba,posibilitate de dezvoltare.

20.05.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Mediu placut,colegi si manageri de treaba,posibilitate de dezvoltare.

Stabilitate si seriozitate

20.05.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
In 11 ani de cariera in KRUK Romania, m-am dezvoltat permanent si inca invat lucruri noi.

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca KRUK Romania

Full time

Bucuresti

LEGO® SERIOUS PLAY® - Metoda ce a "reshape"-uit procesul de training in companie.

20.05.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
- clar o deschidere catre inovatie, pro dezvoltare clienti interni;
- analiza, dezvoltarea si livrarea de produse care sa fie in trend cu piata de training - la nivel de concept, dar si ca tool-uri utilizate; nu se multumesc cu produse "ok"
- un mediu propice de a evolua in cariera
- Training-ul de Cultura Organizationala prezentat tuturor angajatilor se face prin intermediul pieselor LEGO, pentru a contura mai bine asteptarile celor noi in companie dar si ce compania are de oferit inca de la incept.

Conecteaza-te cu KRUK Romania prin retele sociale
Locuri de munca KRUK Romania
KRUK Romania
Full time /Medium level (2-5 Ani)
Ultima actualizare: 17.05.2019
KRUK Romania
Full time /Entry level (< 2 Ani)
Ultima actualizare: 14.05.2019
Full time /Management
Ultima actualizare: 08.05.2019
Galerie foto
Noutati KRUK Romania
Colegul nostru Florin Cozma, Expert HR Consultant, a fost la Colegiul National Gheorghe Lazar din Cluj-Napoca unde le-a vorbit elevilor ...
Colegii nostri, Mihaela Nita si Alin Vasile, au fost la Universitatea Valahia din Targoviste. In acest seminar din ...
Studiezi sau ai absolvit Facultatea de Drept si Stiinte Administrative din cadrul Universitatii Valahia din Targoviste? Atunci, te ...