3.4

Evaluari companie Studio Moderna

Furt, minciuni peste munciuni si un mediu ultra stresant !

03.09.2017 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Target-ul destul de usor de atins

Contra
Avansezi doar daca te dai bine pe langa SPV

Furtul nespecificat din bonusul calculat, te trezeai dupa ce ti-ai facut calculul bonusului ca ti-au intrat cu 300-400 de lei mai putin si cand te duceai sa intrebi de ce lipsesc te trimit la plimbare ca au "treaba" si dupa cand nu mai dadeai rezultate evident din cauza furtului iti spun sa te duci la psiholog :)))

SPV stau numai cu gura pe tine , tipa si urla !

Au pretentii sa stai peste program desi este strict la "alegerea ta" si ameninta " lasa ca vedem noi la bonus, daca nu stai peste program "

Programul ti-l fac ei cum vor !

Esti obligat sa lucrezi in sarbatorile legale si daca pica sambata sau duminica nici macar nu sunt platite dublu ...

La angajare iti haranteaza asigurare medicala privata sa nu va ganditi ca o primiti la.semnarea contractului , abea dupa 6 luni o sa primiti un card MedLife Basic unde nu aveti cine stie ce beneficii ...

Va faceti voi o idee cum este ....

Sa schimbe SPV si sa nu se mai dea bine pe langa agenti cand vin acele chestionare care trebuiesc completate la HR !

Full time - Agent vanzari telesales - Bucuresti

O experienta ok dar nu datorita superiorilor ci colegilor si pot spune ca si din partea celor cu care vorbeam la telefon

04.09.2014 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
Pro pentru cei care vor ca job ca sa castige niste bani extra.

Lucrez in cadrul companiei STUDIO MODERNA de aproximativ 3 ani, si inca sunt aici!

05.07.2014 - Angajat Full time Util (1)

Pro
Foarte multa energie pozitiva, colectiv foarte placut, o echipa unita

Sunt in Studio Moderna de mai bine de 2 ani, in care am invatat multe lucruri, am promovat, m-am dezvoltat personal si profesional. Multumesc Studio Moderna!

07.05.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Oportunitati de carieri, beneficii, activitati extra, energie

Diferit, Nesatisfacator, Delasatori

20.04.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Responsabilitati diversificate

Conecteaza-te cu Studio Moderna prin retele sociale
Beneficii companie
Locuri de munca Studio Moderna
Full time /Medium level
Full time /Entry level
Full time /Entry level
Galerie foto
Noutati Studio Moderna
Raluca Grigoriu (Studio Moderna): „Sper că peste 10 ani oamenii de marketing vor deveni mai atenți și mai responsabili cu ...
Cum poti sa castigi bani si sa-ti construiesti o cariera, cand n-ai experienta?