Lugera - The People Republic

E-Mail: lugera@lugera.ro
    Site: www.lugera.ro

Evaluari companie Lugera - The People Republic

Cultura si valori

Echipa este ok, mai putin faptul ca esti obligat sa ramai peste programat in fiecare zi

22.07.2017 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Sunt oportunitati de dezvoltare in interiorul companiei.

Contra
Ai target foarte mare. Daca nu il atingi cateva luni la rand, apar problemele.

Recruitment manager-ul lor sa nu mai puna atata presiune pe oameni, si inainte de a actiona sa discute cu persoana respectiva. 60% dintre angajati vor sa plece.

Alte informatii valabile la data completarii acestei evaluari
Fost angajat Full time pe functia de Recrutor in Bucuresti anul 2017
Perioada de munca este de 3 - 4 ani.

Cultura si valori

Din punctul meu de vedere e o companie in care poti acumula destul de multa experienta pe recrutare si o companie cu un potential foarte mare, dar care trebuie exploatat mai bine

29.09.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Pot spune ca este o firma profesionista, ceea ce se promite se si respecta. Recomand in special pentru cei care sunt la inceput si vor sa invete ce inseamna recrutare

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Lugera - The People Republic

O echipa foarte ok

21.06.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Experienta in recrutare, echipa ok care te ajuta, salariul ok; mediu dinamic

Cultura si valori

Echipa super, management foarte slab

31.05.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Salariile sunt platite la timp, se ofera bonuri de masa si uneori bonuri cadou, de ziua de nastere si sarbatori.
Echipa de la recrutare este foarte unita si sunt oameni foarte calzi si prietenosi, dornici sa ajute si sa ii sustina pe cei nou veniti, pentru a se integra mai usor.

Cultura si valori

Un colectiv mai mult decat ok

01.04.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Un colectiv ok care te ajuta, mai ales daca esti la inceput. Asadar ai de unde si de la cineva invata.

Locuri de munca Catalyst Solutions Account Manager - HR & Employer Branding Services
Catalyst Solutions
Last update: 28.06.2017
Locuri de munca Honeywell Romania HRS Specialist France
Honeywell
Last update: 03.08.2017
Locuri de munca Hewlett Packard Enterprise QA Technical Lead (Job number #7000392)
Hewlett Packard Enterprise
Cluj Napoca
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 31.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Iasi Str.Nicolina Part-Time (f/m)
LIDL Romania
Iasi
Last update: 19.07.2017
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Support Technician
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
Game tester
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...