Lugera - The People Republic

E-Mail: lugera@lugera.ro
    Site: www.lugera.ro

Evaluari companie Lugera - The People Republic

Agentie corecta, salarii bune

08.11.2017 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Salarii platite la termen, reprezentatii agentiei disponibili in orice moment si dispusi sa iti ofere sprinjin sau raspuns intrebarilor tale.

Contra
In momentul unei schimbari, nu se ofera argumente chiar logice.

Incercati sa pastrati oamenii buni cu experienta, chiar daca ajung la un bonus mai mare, decat sa angajati non-stop si sa o luati de la 0 cu fiecare persoana

Full time - Agent Servicii Clienti Amazon - Brasov

O imensa dezamagire fata de ce ma asteptam.

24.10.2017 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Oamenii din operational - foarte ok si profesionisti

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Lugera - The People Republic

Lugera & Makler - se vor profesionisti, dar nu sunt nici pe departe

22.10.2017 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Esita si oameni ok, daca ai noroc

Echipa este ok, mai putin faptul ca esti obligat sa ramai peste programat in fiecare zi

22.07.2017 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Sunt oportunitati de dezvoltare in interiorul companiei.

Din punctul meu de vedere e o companie in care poti acumula destul de multa experienta pe recrutare si o companie cu un potential foarte mare, dar care trebuie exploatat mai bine

29.09.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Pot spune ca este o firma profesionista, ceea ce se promite se si respecta. Recomand in special pentru cei care sunt la inceput si vor sa invete ce inseamna recrutare

Locuri de munca Adecco Romania Auditor Intern
Cluj Napoca
Locuri de munca Netex Consulting  SEO specialist
Netex Consulting
Cluj Napoca, Sibiu, Timisoara
Salar bunO multime Beneficii (medicale , sportive, etc.)Home officeProfesionalism si seriozitate ...
Tehnician
Experienta pe care am avut-o in Hilti este una minunata, sunt corecti, in ceea ce priveste ...
Accountant
Manageri echilibrati si competenti.Nivel de stres destul de scazutEchilibru munca viata personala
Software Tester
Specialist resurse umane