MAROZA NATURAL SRL

MAROZA NATURAL SRL

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie MAROZA NATURAL SRL

Se folosesc de tine sunt foarte bun pe amenințări în special directorii zonali! Nu știu cum am rezistat trei ani...

18.12.2022 - Fost angajat 2022 - Full time

Pro
Nu există nici un aspect pozitiv în firma asta. Nu nici măcar chiuvetă și au pretenții la tine și sunt mândri de faptul că " este o farmacie naturistă."

Contra
Plătiți orele suplimentare... Nu mai dați vina pe conducere, că ei nu vor să ne dea banii pe orele suplimentare doar că unii dintre voi să fiți văzuți bine! Lasati angajatul să își ia concediul cand are nevoie, numai obligați angajatul să achite produsele expirate doar pentru că, condițiile de retur se schimbă de două trei ori pe an! Nu este vina angajatului.

Vă trebuie reformare totală:
fără amenințări
fără hărțuire spunându ne încontinuu că:,, ne dai afară, ne dai afară, ne dai afară!"
Țineți minte! Cu reprezentantul comercial faceți bani nu cu directorii zonari ei nu fac nimic stau toată ziua și vorbesc la telefon atât.( Măcar dacă era interes de serviciu... ei vorbesc cu totul și cu totul altceva toată ziua bârfesc pe restul superiorilor lor). Nu recomand această firmă!

Fost angajat 2022 - Full time - Arges - Reprezentant vanzari
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Experimental satisfacator!

08.04.2021 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Domeniu atractiv.
Interactionare relativ buna cu oamenii.
Posibilitatea de a învăța lucruri noi prin rezovarea unor teste saptămânale.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție