Medichub Media SRL

• www.medichub.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Medichub Media SRL

Afara este vopsit gardul

15.10.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Banii la timp, respectarea drepturilor. Merita pentru o perioada scurta de timp pentru a face niste bani. Bonusurile se invart intre 1000 euro pentru cei mici si spre 2000-2500 pentru ceilalti.

Contra
In conditii normale lucrurile merg bine (asta din inertie). In conditii mai putin bune, lucrurile incep sa iasa la iveala. Nu am vazut in alta firma o asemenea retea de nepotism pe care toata lumea il accepta tacit. Nasi, fini, iubiti, prieteni foarte buni. La prima vedere sunt profesionisti, insa dupa scurt timp lipsa de profesionalism si de transparenta ies la iveala. Oameni promovati pe criterii neintelese, management defectuos, lipsa de transparenta, decizii luate de pe o zi pe alta (cel putin asta se pretinde). Oamenii sunt tinuti atat timp cat volumul de munca este prea mare pentru cei deja existenti, in rest....au nevoie de sezonieri. Evenimente impartite dupa preferinte. Discrepante destul de mari ale salariilor de baza, pentru acelasi post.

Fost angajat 2020 - Full time - Bucuresti - Events Project Manager
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

As putea descrie experienta mea în aceasta companie ca fiind testul meu de maturizare și evoluție.

01.04.2020 - Angajat - Full time

Pro
Autenticitatea, creativitatea și învățarea continua ar fi cele mai pregnante elemente pro din cadrul acestei companii.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Profesionist

01.04.2020 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Management profesionist

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Locuri de muncă