• Tel: 021.224.6677
    Site: www.mega-image.ro

Evaluari companie Mega Image

Mult de munca si nu intotdeauna exista organizare

27.06.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Colegii, aproape de casa pt mine. Salariu la timp

Contra
Volum mare de munca, organizare care lasa de dorit

Si angajatii de la casa sa fie luati in seama, putem aduce multe imbunatatiri

Full time - Vanzator casier - Bucuresti

Cred ca este o companie in care daca respecti esti respectat

20.02.2016 - Angajat Full time Util (1)

Pro
Locul de munca stabil atat timp cat esti serios si muncesti. Posibiitatea de a interactiona cu oameni.

Salariul a fost intotdeauna la timp fara intarzieri. Bonuri de masa

Mega poate ca este o companie OK, insa atata timp cat nimeni nu ia nicio masura vis a vis de tot ce scriu oamenii aici, e cam asa LAS-O MA, CA MERGE SI ASA!

02.10.2014 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Sunt seriosi in privinta platii salariului, adica doar ca il dau la timp, nu cum se spune la angajare ca va creste dupa primele 3 luni

Mega Image esti o companie ok, personalul angajat cu functii de raspundere fac oamenii sa plece si sa fie oarecum nemultumiti de felul in care sunt tratati

17.06.2014 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Este o experienta de viata si lucratul la mega.ai posibilitatea sa vezi oameni care nu sunt ok dar poti avea satisfactia sa lucrezi si cu oameni minunati

Oferte care ti s-ar potrivi

Iubesc aceasta companie pentru ca mi-a oferit un loc de munca acum 2 ani cand treceam printr-o perioada foarte grea .La inceput mi s-a parut foarte obositor tot ce faceam la locul de munca ,insa cu timpul a inceput sa imi placa foarte mult si mi-am dat silinta sa invat orice tine de un job in aceste magazine incat de fiecare data aveam satisfactia ca pot mai mult si din ce in ce invatand ,totul a devenit mai usor pentru mine.

25.03.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Siguranta locului de munca ,frumusetea faptului ca zi de zi invat lucruri noi ,ajutorul colegilor de la it,help desk,resurse umane ,a sefilor de tura legume fructe ,fresh, dry de la depozitul popesti leordeni,salariul.

Team leader
Avantajul unei firme mici este ca poate face lucruri pe care o companie mare le face mai greu sau ...
Software Testing Engineer
Program flexibil, colectiv ok, numeroase proiecte.
Brand manager
Inveti foarte multe