Mellon Romania

• Tel: 021.408.8888
    Fax: 021.423.7752
    Site: www.mellon.com.ro

Evaluari companie Mellon Romania

Companie buna unde sa iti incepi drumul catre o cariera mai solida. Salarii de nivel mediu, interes pt angajat, destul de slab, posibilitati de avansare minime, programul de lucru normal, care se respecta, cu 2 schimburi in Call Center, mediu de lucru stresant.

07.01.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Respectarea programului de munca, contract pe perioada nedeterminata, oferirea de bonuri de masa si locatia buna.

Contra
Salariul, posibilitati de avansare, mediu de lucru stresant, cu multa galagie, multi angajati, interesul pentru dezvoltarea angajatului este minim.

Mai mult interes pentru angajat.

Full time - Agent Servicii Clienti - Bucuresti

Am lucrat timp de 6 luni pe postul de agent servicii client. Este un job ok pentru cei care sunt la început și au nevoie urgentă de un job/salariu. Este muncă de call center, vorbești non-stop cu clienți ai diferitelor companii (bănci, companii aeriene etc), le prezinți oferte sau te ocupi cu anumite probleme, în funcție de departamentul în care lucrezi. Per total e un job ok, dar cu salariu mic, în comparație cu alte companii. Dacă ai noroc și ești o persoană muncitoare, poți avea parte de anumite bonusuri, depinde mult și dacă îți atingi targeturile.

12.11.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
- echipă tânără
- posibilitatea de a face schimb de tură la nevoie
- bonusuri/concursuri motivante
- sediu aproape de stația de metrou Unirii

Ofiter credite - Recomand doar daca esti incepator

15.10.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Daca ai noroc sa pici intr-o locatie fara concurenta si cu vanzari mari, iti poti face un salariu decent (1800 lei), asta daca iti faci targetul.

Recomand compania

23.08.2018 - Fost angajat Util (7)

Pro
Echipa tanara, manageri de proiect intelegatori, bonusuri, concursuri lunare

Oferte care ti s-ar potrivi

Bonusurile pentru atingerea target-urilor sunt substantiale insa cerintele sunt mult prea inalte.

09.08.2018 - Fost angajat Part time Util (9)

Pro
Training pentru incepatori
Perioada de proba

Tezaur Investment Group
Tezaur Investment Group
KRUK Romania
Program flexibil, work from home, bonusuri
Functionar economic
Salariul la timp