Mellon Romania

• Tel: 021.408.8888
    Fax: 021.423.7752
    Site: www.mellon.com.ro

Evaluari companie Mellon Romania

Stau si ma intreb ce anume m-a determinat sa merg la un interviu fara sa verific aici recenziile companiei?

21.05.2018 - Part time Util (5)

Pro
Nu exista nimic pro, va sugerez sa nu mergeti la interviu decat daca vreti sa va compromiteti timpul aiurea si nu va respectati ca persoane. Astfel de companii nu ar trebui sa existe in Romania, pentru ca datorita unor astfel de companii si a oamenilor care lucreaza acolo pe salarii de plantatie, avem un nivel de trai de lumea a treia.

Contra
Am fost sunat de o amabila Domnisoara pt. interviu, ajuns la interviu in ziua cu pricina, pe o strada obscura, intr-o incinte obscura, (te descurci sa ajungi la birou cumva, nu prea iti dai seama daca e o fabrica sau o companie), am intrat si am asteptat la interviu sa soseasca domnisoara. Am vorbit 3-4 minute si apoi imi comunica salariul : part - time 4 ore : 600 ron, probabil full time pe la 1200 ron ?!

Eu am venit de la un job unde primeam 2000 pe 4 ore ca sa lucrez pe 600 ron bani de o geaca ?

Vinovati sunt cei care merg in continuare la astfel de joburi si accepta astfel de salarii sub limita bunului-simt. Am plecat instant.

Schimbati-va meseria

Part time - Vanzator - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Salariu foarte mic, angajati insuficienti pentru domeniul de activare

08.05.2018 - Fost angajat Full time Util (13)

Pro
Avanaj ca se puteau schimba turele

O companie buna dar cu team leader de proasta calitate.

30.04.2018 - Full time Util (13)

Pro
Program flexibil, salariu mic dar cu posibilitate de a creste daca iti faci targetul

O companie cu colegi de nota 20!

30.03.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Un loc unde daca iti doresti sa inveti, ai oportunitatea sa cresti si sa pleci cu experienta atat din punct de vedere profesional cat si personal!

-destul de buna in general

24.11.2017 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
-stil profesionist al celor de la HR la angajare

Locuri de munca Tezaur Investment Group
Tezaur Investment Group
Locuri de munca Tezaur Investment Group
Tezaur Investment Group
Senior QA Tester
Mediu tanar ( multi adolescenti ), managementul tine foarte mult de echipa dar in general ok, fara ...
Cx Specialist
Salariul, oamenii, beneficiile
Junior Communication Specialist
Sediu accesibil si foarte modern. Mediu de lucru tanar.
Agent Servicii Clienti
Junior Tester