Microsoft Romania

• www.microsoft.com/romania

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Microsoft Romania

Foarte multumit

30.04.2020 - Angajat - Full time

Pro
Colegi, beneficii, mod de lucru, flexibilitate

Contra
Nu este cazul.

Angajat - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Ai beneficii multiple in cadrul acestei companii

24.04.2020 - Angajat - Full time

Pro
Flexibilitate si incredere

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Mediu de lucru normal.Ca peste tot sunt anumite persoane care se mandresc cu faptul ca lucreaza pentru Microsoft si considera ca orice lucru normal (ma refer la

20.04.2020 - Angajat - Full time

Pro
-posibiltatea de a invata lucruri noi
-certificari
-micul dejun

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Cel mai bun loc să crești frumos in IT

13.04.2020 - Angajat - Full time

Pro
- Pachetul salarial clar peste medie daca privești dincolo de cel net pentru că se mai adaugă 20-25% la venitul anual prin bonusuri, acțiuni și alte beneficii utile precum:
Un salariu mediu net pe economie în plus pe an să îți poți deconta orice pe zona de health & fitness.
Bonuri de 15 lei, dental discounts, abonament la Regina Maria Premium Care Plus cu pachet de naștere gratuit și zeci de alte investigații sau intervenții gratuite care se pot extinde integral pentru un cost modic către rudele de gradul 1.
Xbox Game Pass Ultimate gratuit, până la 5 licențe gratuite pentru orice software, telefon mobil în custodie cu abonament plătit integral de firmă, etc.
- în mare parte management care te sprijină, cu accent pe abordări văzute în vest sau SUA.
- cel mai important: accesul la colegi smart și ultimele tehnologii și resurse de dezvoltare personala și profesională, de la traininguri pe cultură și limbi străine până la orice soft skill sau techinical training.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Daca trebuie sa lucrezi pentru o corporatie, in IT, Microsoft e cea mai buna varianta.

08.04.2020 - Angajat - Full time

Pro
Salarii in media pietei, poate putin peste medie.
Work from home fara niciun fel de limitare.
Foarte putin stres din partea management-ului
Colegi foarte smart.
Mic dejun la birou, pe langa tichetele de masa oferite tuturor angajatilor.

Premii