Microsoft Romania

• www.microsoft.com/romania

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Microsoft Romania

Foarte multumit

13.05.2020 - Angajat - Full time

Pro
Oportunitati de avansare in carier sunt foarte multe, poti sa schimbi directia si sa alegi alte departamente, poti chiar sa te muti in alta locatie, alt oras in alta tara. Am invatat multe lucruri, pot lucra de acasa, avem o gramada de beneficii, primim bonus anual pentru sport, inclusiv pe perioada pandemiei de covid am primit bonus de pandemie ca sa ne putem imbunatati conditiile de lucru de acasa(cumperi birou, scaun, monitor, etc).

Contra
Nu am contra de mentionat

Mai multe zile de concediu

Angajat - Full time - Bucuresti - DevOps engineer
Perioada de muncă: 5-6 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Companie super profi

04.05.2020 - Angajat - Full time

Pro
Companie super profi, pregatita pentru a oferi totul pentru angajatii noi, chiar si pe timpul pandemiei. Laptop primit in prima zi prin curier. Training-uri interactive si foarte profesioniste.

Super profi

04.05.2020 - Angajat - Full time

Pro
Un echilibru perfect între munca si viata privata. Esti bun si iti faci treaba in 5 ore/zi? - bravo! Ia-ti laptopul si mergi acasă, nu are sens sa pierzi vremea la birou. Azi vrei aa lucrezi de acasa? Nicio problemă! Lucreaza de acasa. Numai nu uita... KPI-urile trebuiesc îndeplinite ...altfel găsim pe cineva care sa le faca. Management corect si non invaziv. Iti faci treaba? O sa iei si bonus si actiuni... Mediu de lucru sănătos. Mic dejun, cafele si sucuri asigurate

Servicii IT

03.05.2020 - Angajat - Full time

Pro
Beneficii atratictive
Flexibilitate
Nice work environement
Great co-workers

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

8x8 International S.R.L

Full time

Cluj Napoca

Full time

Experiențã foarte bunã

30.04.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Flexibilitate, WFH, oportunitãți de învãțare, mic dejun, beneficii ok

Locuri de muncă
8x8 International S.R.L