Mini Farm SRL

Evaluari companie Mini Farm SRL

Cu bune, cu rele, per total o experienta frumoasa

06.10.2018 - Fost angajat - Full time Util (7)

Pro
Atmosfera de lucru in farmacii este placuta, in genereal gasesti intelegere si sustinere iar daca te implici inveti perfect tot ce tine de buna functionare a unei farmacii.

Contra
Nu am simtit ca efortul cuiva este rasplatit sau macar apreciat. Nu primesti incurajari de la sefi ci doar amenintari cu sanctiuni. Oricat ai munci si ai incerca sa faci bine, intotdeauna se putea mai mult si mai bine. In loc sa isi motiveze echipa au un talent extraordinar de a-ti strica tot cheful. Exista persoane super in conducere dar pana la Dumnezeu te mananca sfintii.
Evaluarile se fac in mare parte in functie de cat vinzi si NU in functie de cunostinte si experienta.

Full time - Constanta

Administrator IT / DBA de peste 7 ani.

09.07.2018 - Angajat - Full time Util (7)

Pro
Desi nu iti poti imagina ca este cu putinta intr-o companie asa de mica, aici am gasit intotdeauna provocari noi care sa ma intereseze si oportunitatea de a contribui la dezvoltarea unei companii medii/mici intr-un mod sesizabil care nu este trecut cu vederea ci recompensat.

SPORTEK COM SRL
Orlandos Import Export 2001