Mobexpert

• Site: www.mobexpert.ro

Evaluari companie Mobexpert

O companie unde ti se promit lucruri la interviu, apoi superiorul tau sufera o amnezie.

16.06.2019 - Angajat Full time Util (3)

Pro
Promti cu data salariala, iti poti lua concediu fara prea multe vorbe.

Contra
Colectiv extrem de concurent (in sensul rau), o lupta interminabila pentru: cine informeaza primul superiorul, pe cine pot urmari la ce ora intra pe usa dimineata samd.
Ori esti de partea care trebuie ori esti tratat ca ultimul gunoi. Traim in anul 2019 si lipseste cu desavarsire un aparat de pontaj, cum este civilizat si de bun simt. Exista o hartie tip condica de pe vremea comunismului, lipita pe perete. Lipsa totala de comunicare ( intre departamente, intre angajat-superior etc.) Extrem de departe si obositor pentru cei care nu locuiesc in Pipera. Nu va mirati daca anumite persoane sunt favorizate pe fata si se pot abate complet de la conditiile contractuale, este de partea care trebuie.
Oportunitati de promovare practic 0.
Eu de exemplu am fost angajat pentru a putea fi intimidat un coleg vechi care lucra deja de 3 ani sa isi dea demisia pentru ca nu il mai suporta superiorul meu frustrat. Dupa 3 luni de proba in care totul a mers struna, toata lumea multumita, totul s-a schimbat din momentul in care am avut o discutie civilizata cu superiorul meu (manager departament online) intrebandu-l daca putem adauga un act aditional la contract pentru marirea salariala promisa. Mi s-a raspuns scurt si la obiect "Nu sunt pregatit pentru asa ceva" iar din acel moment am fost tratat cu indiferenta si sfidare.
Pe scurt o experienta regretabila...

Mai multa comunicare si implicare, mai putine minciuni sau este perfect deloc. Problemele de acasa si frustrarile din copilarie nu au ce cauta la un loc de munca, nu mai vorbesc de un post de conducere unde trebuie sa fi un exemplu pentru echipa ta.

Full time - Fotograf - Bucuresti

Este ok Se pot implica mai mult

16.06.2019 Util (0)

Pro
Colegi ok
Program de lucru bun pt mine

Mediu de lucru placut

07.06.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
organizare buna, program ok

Este o companie foarte serioasa,cu un mediu de lucru foarte placut.

04.04.2019 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Mediu de lucru placut si salariul este foarte atractiv,

Oferte care ti s-ar potrivi

Pe dinafara-i vopsit gardul iar inauntru-i leopardul

21.02.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
salariu, tichete de masa, oportunitati de avansare