Mobexpert

• Site: www.mobexpert.ro

Evaluari companie Mobexpert

O experienta placuta,loc de munca curat,ingrijit,colegi si persoane excelenta

02.07.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Curat,ingrijit,bun organizat,colegi cinstiti

Contra
Din pacate in unele locuri nu se poate avansa

Nu am inca o idee

Full time - Consilier clienti - Constanta

Nu se face contract nedeterminat decat dupa 9-12 luni. Se face contract la fiecare 3 luni cu prelungire de cate ori este legal.

02.07.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Se lucreaza 2-3 zile cu 2-3 libere.

Summer Internship Mobexpert

17.10.2017 - Fost angajat Full time Util (19)

Pro
Stagiul de internship a fost prima sansa de a vedea cum este sa lucrezi in campul muncii si pot confirma ca, pentru mine personal, a fost o experienta deosebita deoarece, am avut ocazia sa invat foarte multe lucruri noi, lucruri pe care le pot folosi in viata de zi cu zi. De asemenea, am avut ocazia sa imi dezvolt abilitatile de comunicare avand contact direct cu clientii si de a cunoaste o echipa tanara, dornica de evolutie si profesionista. Este un loc de munca unde, daca iti place sa muncesti ai posibilitatea sa avansezi, sa evoluezi personal si sa obtii un salariu atractiv.

Summer Internship Mobexpert

05.10.2017 - Fost angajat Full time Util (21)

Pro
In cadrul acestui program de internship am invatat sa fiu mai organizata, am constientizat ca orice detaliu este important si am avut ozacia salucrez cu o echipa tanara si dinamica. Cel mai important aspect, este ca aici am constientizat ca domeniul contabilitatii mi se potriveste, insa doresc ca incerc si postul de Consilier Vanzari, deoarece consider ca asa pot sa imi dezvolt abilitatile de comunicare.

Oferte care ti s-ar potrivi

Summer Internship Mobexpert

02.10.2017 - Fost angajat Full time Util (23)

Pro
Ma simt norocoasa ca am facut parte din proiectul I love summer internship, deoarece astfel am avut ocazia sa cunosc oameni noi, sa invat sa

Inginer Software
Salarii competitive, usor peste medie.
Tester manual
- Ok ca prim job, pentru oameni fara experienta- Oamenii (testerii) te ajuta sa inveti daca e ...
- companie mare cu ditamai sediul in Pipera- munca lejera (pe OM)- nu te streseaza nimeni, iti poti ...
Concurs
Tester manual