Mobexpert

• Site: www.mobexpert.ro

Evaluari companie Mobexpert

Summer Internship Mobexpert

02.10.2017 - Fost angajat Full time Util (23)

Pro
Ma simt norocoasa ca am facut parte din proiectul I love summer internship, deoarece astfel am avut ocazia sa cunosc oameni noi, sa invat sa

Contra
Lipsa unui post pe domeniu IT

Sa ofere oportunitati de dezvoltare profesionala celor dornici de evolutie si sa aprecieze in continuare echipa Mobexpert!

Full time - Consilier vanzari - Iasi

Summer internship Mobexpert 2017 - Consilier vanzari decoratiuni

01.10.2017 - Fost angajat Full time Util (21)

Pro
Experienta in aceasta companie a fost una foarte placuta, este un mediu cald si primitor cu o echipa profesionista care iti ofera toata sustinerea de care ai nevoie. Am primit mereu sfaturile si ajutorul necesar, astfel incat am reusit sa-mi ating toate obiectivele.

Summer internship Mobexpert 2017- Departamentul de statistica

26.09.2017 - Fost angajat Full time Util (15)

Pro
Am participat la programul de internship, pe departamentul de statistica, pe perioada acestei vacante (iulie-septembrie).
1.Interviul: prima parte a interviului a constat intr-un interviu de grup in care m-am simtit foarte bine, a fost de cunoastere, a trebuit sa ne punem cat mai bine in valoare prin participare la discutii, joculete si diferite cazuri. (Sfat: documentati-va despre companie inainte de interviu si fiti voi). Dupa interviul de grup am fost selectata pentru interviul individual.
2.Participarea la internship: in primele doua saptamani am stat impreuna cu ceilalti colegi care au fost selectati pentru acest program ( ceilalti fiind selectionati pe departamente diferite) sub indrumarea Lilianei, HR din Iasi, o persoana MINUNATA, in care am parcurs manualul companiei, am facut joculete interactive si ne-am cunoscut mai bine.
Dupa aceste 2 saptamani am mers fiecare pe departamentul lui, avand fiecare un indrumator de la care sa invatam. Am avut onoarea sa invat de la directoarea hipermagazinului, Adelina Badea, o persoana pe care o admir foarte mult pentru dedicare si profesionalism. Pe parcursul acestor 3 luni, am realizat 3 proiecte, toate pe partea de cercetare, din care am invatat multe lucruri si pentru cultura mea generala. Ti se dau cerinte clare cu ce ai de facut si esti lasat sa aplici propria viziune. Desigur, daca ai neclaritati, poti intreba oricand si ti se va explica cu mare placere.
Am simtit nevoia unui review mai detaliat, fiindca asta mi-as fi dorit si eu sa gasesc.
Alte lucruri pozitive:
- persoane prietenoase;
- internship platit (1.250 lei net);
- scrisoare de recomandare.

Intr-un timp foarte scurt am invatat foarte multe

06.09.2017 - Fost angajat Part time Util (13)

Pro
Sustinere, echipa, valori, oportunitati de avansare, organizare, respect, sedinte saptamanale, deschidere spre tot ce e nou, management de nota 10

Oferte care ti s-ar potrivi

Bucuresti

Hunedoara

Bucuresti

Mi-am luat teapa rau de tot !

23.08.2017 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Programul si atat...practic lucrezi 16 zile pe luna si stai acasa 14

Agent call center
Mediu okTraining
Asistent
Recomand firma doar ca si punct de pornire pentru cei fara experienta in munca.
Inginer ofertare
- access la echipamente de ultima generatie- traininguri la diferiti producatori- echipa tehnica ...
Concurs
Inginer ofertare