Mobexpert

• Site: www.mobexpert.ro

Evaluari companie Mobexpert

Nu se face contract nedeterminat decat dupa 9-12 luni. Se face contract la fiecare 3 luni cu prelungire de cate ori este legal.

02.07.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Se lucreaza 2-3 zile cu 2-3 libere.

Contra
Program de la 09:00 la 21:00. Salariu 1700 lei. Daca iti atingi target-ul, 1.900. Fara bonuri de masa.

Full time - Consilier vanzari - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Summer Internship Mobexpert

17.10.2017 - Fost angajat Full time Util (19)

Pro
Stagiul de internship a fost prima sansa de a vedea cum este sa lucrezi in campul muncii si pot confirma ca, pentru mine personal, a fost o experienta deosebita deoarece, am avut ocazia sa invat foarte multe lucruri noi, lucruri pe care le pot folosi in viata de zi cu zi. De asemenea, am avut ocazia sa imi dezvolt abilitatile de comunicare avand contact direct cu clientii si de a cunoaste o echipa tanara, dornica de evolutie si profesionista. Este un loc de munca unde, daca iti place sa muncesti ai posibilitatea sa avansezi, sa evoluezi personal si sa obtii un salariu atractiv.

Summer Internship Mobexpert

05.10.2017 - Fost angajat Full time Util (21)

Pro
In cadrul acestui program de internship am invatat sa fiu mai organizata, am constientizat ca orice detaliu este important si am avut ozacia salucrez cu o echipa tanara si dinamica. Cel mai important aspect, este ca aici am constientizat ca domeniul contabilitatii mi se potriveste, insa doresc ca incerc si postul de Consilier Vanzari, deoarece consider ca asa pot sa imi dezvolt abilitatile de comunicare.

Summer Internship Mobexpert

02.10.2017 - Fost angajat Full time Util (23)

Pro
Ma simt norocoasa ca am facut parte din proiectul I love summer internship, deoarece astfel am avut ocazia sa cunosc oameni noi, sa invat sa

Oferte care ti s-ar potrivi

Summer internship Mobexpert 2017 - Consilier vanzari decoratiuni

01.10.2017 - Fost angajat Full time Util (21)

Pro
Experienta in aceasta companie a fost una foarte placuta, este un mediu cald si primitor cu o echipa profesionista care iti ofera toata sustinerea de care ai nevoie. Am primit mereu sfaturile si ajutorul necesar, astfel incat am reusit sa-mi ating toate obiectivele.