MOL Romania

• Site: www.molromania.ro

Evaluari companie MOL Romania

Lucrez de aproximativ jumatate de an la MOL si in mare parte sunt multumit de locul meu de munca. Avand in vedere lipsa experientei pentru ca este primul meu loc de munca pot sa zic ca sunt platit peste medie. Dar luand in calcul lipsa de personal care duce la un flux de munca enorm de mare pentru o singura persoana consider ca sunt platit sub medie. Astfel consider ca salariul de inceput este echilibrat din punctele acestea de vedere. Sper ca pe viitor cu acumularea experientei sa fie pe masura si cresterea salariala.

13.05.2019 - Angajat Full time Util (1)

Pro
Salariul de inceput este foarte bun, oameni faini, beneficii destul de bune pe langa pachetul salarial.

Contra
Lipsa acuta de personal. Fluxul de munca pentru o singura persoana este mult prea mare. Sefii cer tot mai mult cu toate ca se stie ca e lipsa de personal si ca nu este fizic posibil ca o persoana sa faca fata la fluxul de munca actual din companie.
Sunt si oameni care se plictisesc dar in cele mai multe cazuri lucrezi de iti sar capacele si tot nu reusesti sa iti termini treaba. Mi se pare total nedrept pentru cei care chiar muncesc si se implica.

Sa angajeze oameni ca sa acopere deficitul de personal si pe cei care muncesc din greu sa ii recompenseze pe masura. Sa nu ii mai streseze fara rost cand si ei stiu ca este imposibil ca un singur om sa faca fata la fluxul de munca din cauza lipsei de personal. Sa le mai dea de lucru si la cei care se plictisesc si n-au ce face ca sunt destui...

Full time - Cluj-Napoca
Perioada de munca este de mai putin de un an.

O companie cu ambiții mari

16.04.2019 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Program scurt vinerea pana la 14.30

Rampa de lansare. Promoveaza proprii angajati

15.04.2019 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Program flexibil

Super frumos si corecti!!!

04.04.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Mediu curat si lucrul in echipa placut

Program flexibil, perfect pentru timpul facultatii

18.03.2019 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Program flexibil

- Mediu de lucru placut
Mercantizor
Echipa tânără și dimanica.
Pentru un prim job pe domeniul, sunt foarte ok ca si colectiv. Ai ce invata, iar partea de training ...
Concurs
Ofiter bancar servicii