Mood Media Romania

• Tel: 021.222.9422
    Fax: 021.222.9404
    Site: www.moodmedia.ro

Evaluari companie Mood Media Romania

O experienta foarte placuta. Colectiv tanar si unit. Atmosfera cordiala si degajata. Management deschis.

15.06.2014 - Angajat Full time Util (1)

Pro
Este o companie care isi respecta angajatii. Deschidere spre personala. Nu este ca intr-o corporatie mare, mai exista libertate.

Contra
Singurul lucru care poate fi trecut aici este lipsa unui sistem de bonusuri, desi anul acesta se pare ca va fi ceva.

Sa incerce sa mentina acelasi climat, care conteaza foarte mult. E important sa vii cu placere la servici.

Full time - Tehnician electronist - Bucuresti

Atmosfera placuta, respect fata de angajati

23.05.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Atmosfera de lucru este una foarte placuta. In echipe se lucreaza frumos, ne ajutam ureciproc.
Salariile sunt virate mereu la timp si sunt satisfacatoare. Bonuri de masa. Asigurare medicala la Medlife.
Intelegere din partea superiorilor. Suport si sustinere ori de cate ori e nevoie. Initiativele sunt luate in considerare, dsicutate si puse in aplicare.
Programul de lucru este flexibil. Exista zile mai lejere cand se pleaca de la birou inainte de 18:00.
Plata orelor suplimentare.

O companie care isi respecta angajatii

22.05.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Atmosfera de lucru placuta, oameni tineri si saritori, manageri deschisi si bine pregatiti.

Team leader departament

21.05.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Deschiderea managerului de departament catre orice propunere coerenta care poate imbunatatii sau automatiza modul de lucru. Satisfacerea tutturor pretentiile angajatilor in ceea ce priveste imbunatatirea mediului de lucru. Mediu de lucru relaxat, colectiv placut. Lucru in echipa. Se acorda avansuri salariale atunci cand este nevoie.

Colectiv ok , atmosfera de lucru buna , comunicare foarte buna

21.05.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Lucrul se desfasoara intr-o atmosfera relaxanta , calma...colectiv bun , tanar

Ofiter vanzari produse bancare
Colegii, bonusurile, al 13 lea salariu
Placut surprinsa de mediul de lucru, colegi care vin cu drag la job pt ca sunt int-adevar pasionati ...
Frontend Developer
- mediu placut- colegii ok- sala de relaxare- sedinte de masaj
Customer Order ...
Senior researcher