Morphoza SRL

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Morphoza SRL

Loialitatea si munca NU sunt apreciate si NICI recompensate!

08.10.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Echipa faina, oameni foarte bine pregatiti si specializati pe ceea ce sunt angajati. Experienta e evident cumulata din companiile la care au lucrat in trecut. Din pacate talentul si nervii lor au fost irositi in cadrul Morphoza.

Contra
Nu stiu cu ce sa incep deoarece doar de experiente neplacuta am avut parte in aceasta companie.... Organizarea se schimba de la o luna la alta. Managementul ( adica patronii) fac presiuni pe toti angajatii si nu au habar sa conduca o firma.
Munca NU este apreciata, si Nici Loialitatea. Nu conteaza ca unii angajati au fost alaturi de patronii de ani buni, daca cumva acestia sunt nemultumiti dintr-un motiv doar de patronii inteles, cu proxima ocazie sunt dati afara.
Se face foarte mult overtime, inca se incurajeaza sa se stea cat mai mult suplimentar.
NU are rost sa va angajati daca vreti sa aveti continuitate deoarece patronii abia asteapta sa dea lumea afara, iar cand angajeaza se lauda ca sunt in plina crestere. Deci nu are rost sa va complicati cu ei pentru ca in 3-4 luni vi se desfiinteaza pozitia, iar dupa aceea va trebui sa va cautati alt loc de munca.

Cei mai vechi angajati au cel mult 1 an lucrat in companie, in conditiile in care firma e pe piata de 15 ani, deci evident angajatii sunt doar o resursa care e inlocuita cu foarte mare usurinta. Think about that!!

Apreciati oamenii pe care ii aveti, deoarece ei cladesc compania si aduc performante in relatia cu clientii.

Fost angajat 2020 - Full time - Cluj-Napoca - Manager
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Dezamagire totala

24.09.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Nu gasesc motive pozitive in prezent. Am iubit aceasta companie dar este doar o iluzie si o minciuna pentru toti angajatii.

Ok dar nu grozav

06.09.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Proiecte foarte interesante!

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O experienta neplacuta, din care am avut de invatat.

18.07.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Mediul de lucru, colegii.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

rinf.tech

Full time

Bucharest, Romania

Luxoft Romania

Full time

Bucharest

Dezamagitor. Morphoza e o gogoasa umflata.

17.07.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Au fost colegii si mediul (ambele inexistente momentan) pe vremuri.
Relatiile bune si de sustinere inchegate in interior
Companie foarte priceputa la a face impresii bune clientilor,

Locuri de muncă
Baker Hughes