Realnet SRL (New Haircut)

Software/Tehnologii

• Profil activ
  • Site: www.newhaircut.com

Evaluari companie Realnet SRL (New Haircut)

Cultura si valori

Ofera multa libertate in activitatea profesionala: participi la decizii, alegi tehnologia, poti invata multe

24.01.2017 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Este prima firma in care am lucrat si mi s-a dat posibilitatea sa imi aleg tehnologiile in care sa lucrez. E fain la ei ca sunt up-to-date cu toate, si mi se pare foarte fain ca impreuna cu colegii am putut decide care sa fie tech stack-ul nostru.
In ultimele luni din 2016 am inceput sa fim mai clar informati si sa ni se ceara opinia despre ce se intampla in firma. Avem workshop-uri interne de aliniere a asteptarilor (ceva nou pentru mine) si se iau masuri concrete in urma lucrurilor pe care le decidem.
Daca ar fi sa spun ce e cel mai fain, as spune ca e vorba de proiecte pe care le duc de la inceput la sfarsit, de relatia cu clientii pe care o are firma si care ne apreciaza mult, si echipa cu care tragem la munca dar ne si distram.
+ salariul

Contra
Nu am ce sa reprosez, decat ca sunt nerabdator sa lucrez in mai multe proiecte, si sa invat Angular2.

Sa continue masurile decise in workshop-urile interne, sa continue sa ne asculte dorintele

Alte informatii valabile la data completarii acestei evaluari
Angajat Full time pe functia de Web Developer in Timisoara
Perioada de munca este de 1 - 2 ani.

Cultura si valori

Companie relativ ok pentru debut profesional, dar doar atat

30.03.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Posibilitatea de a lucra partial remote pentru rolul meu. Majoritatea clientilor sunt din SUA, prin urmare esti expus la cultura lor.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Realnet SRL (New Haircut)

Cultura si valori

Un loc cu multe promisiuni, dar putine concretizari.

22.10.2015 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Biroul este intr-o zona centrala, lucru convenabil, iar programul este relativ flexibil.

Cultura si valori

Firma mica, fara potential de crestere si rata mare de atritie.

05.06.2015 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Am avut ocazia sa lucrez la un proiect foarte interesant, o platforma de marketplace (TradingTable.com). Mi-a placut ca se lucreaza exclusiv pe hardware Apple.

Cultura si valori

Management dictatorial manifestat puternic prin promovarea cultului personalitatii.

09.02.2015 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
* Se lucreaza cu tehnologii web la zi.
* Colegi pasionati de tehnologiile web.

Locuri de munca Telekom Romania Mobile Communications SA Reprezentant Vanzari Segment Persoane Fizice
Telekom Romania
Arad, Deva, Hunedoara, Job national
Last update: 05.07.2017
Locuri de munca Netex Consulting Asistent relatii publice si comunicare - limba italiana
Netex
Cluj Napoca, Sibiu, Timisoara
Last update: 28.04.2017
Locuri de munca British American Tobacco Romania Coordonator Laborator Fizic
British American Tobacco ...
Last update: 11.07.2017
Locuri de munca Emia.com Customer Success Advisor / Level 1 NOC
Emia.com
Last update: 10.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Zarnesti (f/m)
LIDL Romania
  • Telefon de serviciu
Recrutor
  • Telefon de serviciu
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
IT Helpdesk
First level manager
Vanzari
Consilier comercial
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...