NightProwl

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie NightProwl

O experienta neplacuta!

27.03.2021 - Fost angajat 2021 - Full time

Pro
- poti fuma in interior

Contra
- Contractul este de 8 ore pe zi. Acolo se lucreaza cate 12 ore inclusiv tura de noapte. Nu ai spor de noapte, de weekend, de sarbatori
- Concediu. Te rogi de ei sa iti dea concediu care e de dreptul tau si te pune sa lucrezi extra ca sa poti sa il iei. Altfel nu e posibil si invoca toate motivele neplauzibile
- stress. Inteleg ideea de stres. Non stop stres, bonus nu prea exista, se cere mult prea mult pentru cat se da salariu. Ce vi se spune de la interviu de zeci, sute de milioane sunt abureli. Cand te astepti sa primesti bonus, iti gaseste orice motive de tot rasul sa-ti spuna ca nu se da bonus. Sedinte peste sedinte inclusiv cand esti in timpul liber. Pentru ei nu conteaza ca ai unele prioritati in timpul liber, trebuie sa participi la sedinta. Unele sedinte sunt anuntate pe moment. Nu planificate.
- BANI IN PLIC. Contractul este pe minim pe economie si se dau si bani in plic
- Întreruperea contractului si lucrul la negru pe motiv ca se schimba firmele. Daca nu iti convine, te da afara si mai mult te pune sa iti dai demisia.
- Ture extra neplatite, te suna la ora 22:00 ca a doua zi trebuie sa fii la munca in liberul tau si fara sa plateasca nimic
- Intarzieri salariale. In doua luni pe toata perioada contractului, am primit salariile in ziua scrisa pe contract. Se schimba des data de plata. Te anunta dupa ce trece ziua de salariu ca s-a modificat data si banii intra mai tarziu
- concedii neplatite. Daca nu are cine sa iti tina turele, concediu se anuleaza daca nu te lupti pentru el
- managerii te pun sa le faci treaba din cauza incapacitatii lor de a gestiona situatii
- Concedierea se face pe motive puerile si prin telefon.
- la interviul de angajare se promite ceva, dupa ce incepi e altceva, multa fictiune si cifre imposibil de atins atunci cand trebuie sa iei bonus.

Pusi in funcții de management oameni care nu au treaba cu domeniul. Ca sa ai succes trebuie sa stii cum se face treaba angajatului tau, nu sa citesti niste foi trimise de sefu si sa le prezinți sau sa faci un machiaj si un par. Asta nu te face manager.
Nu as recomanda nimănui. Praf in ochi.

Fost angajat 2021 - Full time - Galati - Admin
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Very well managed, great team leaders and managers

17.02.2021

Pro
They are very professional and well known for delivering quality nonstop.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

A inceput ok, s-a terminat prost.

22.12.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
-Mediu curat
-Idee de profesionalism

Nightprowl Admin

26.02.2020 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
- colegi cumsecade
- staff prietenos
- daca iti faci treaba, nimeni nu se leaga de tine

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Vodafone Romania

Full time

Bucharest

rinf.tech

Full time

Mediul de lucru OK, oamenii cu care lucrezi sunt problema.

12.11.2019 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Curatenie
Sefi ok dar manipulati de cine nu trebuie dintre angajari

Locuri de muncă
Vodafone Romania