Nissa - Demiuma Comimpex SRL

Comert

• Site: www.nissa.ro

Evaluari companie Nissa - Demiuma Comimpex SRL

Cultura si valori

O companie cu potential de dezvoltare unde nu exista monotonie iar spiritul de echipa, initiativa si creativitatea sunt pe primul loc!

25.07.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Top managementul este deschis si asculta solicitarile/problemele fiecarui angajat;
Echipa tanara, creativa, comunicativa, proiectele se finalizeaza cu succes;
Este incurajata autodepasirea, se organizeaza si concursuri interne intre echipele de vanzari iar premiile sunt semnificative de la vacante pana la electronice;
Atitudine optimista si pozitiva, orice problema/situatie are si o rezolvare.

Contra
Lipsa experiente similare in companie si in piata - inveti din propriile greseli.

Abordarea unei viziuni de ansamblu pe termen lung.

Alte informatii valabile la data completarii acestei evaluari
Angajat Full time pe functia de Specialist Vanzari in Bucuresti
Perioada de munca este de 7 - 8 ani.

Cultura si valori

O experienta care mi-a largit orizontul profesional

05.07.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Colectiv foarte fain, ca o familie.
NISSA mi-a oferit o experienta profesionala extraordinara! Am invatat foarte multe lucruri noi, m-am dezvoltat profesional, am fost provocata mereu cu proiecte noi care au adus cu ele multa satisfactie profesionala.
Recomand compania persoanelor proactive, cu gandire out-of-the-box, care doresc sa isi construiasca o cariera frumoasa. Este un mediu care te provoaca sa fi din ce in ce mai bun in ceea ce faci. Valorile impartasite de cei din companie se regasesc in activitatea de zi cu zi.
Legat de salarii, contrar opiniilor mentionate mai sus, se dau la timp. Daca se intarzie o zi sau doua maximum se transmit comunicari in acest sens. Niciodata nu s-au intarziat mai mult de 2 zile.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Nissa - Demiuma Comimpex SRL

Experienta Demiuma Comimpex

11.05.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Nu gasesc aspecte pro

Nu recomand aceasta firma

17.02.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Colectivul pe care l-am avut... asta a fost singurul motiv pt care am muncit 6 ani jumatate in aceasta companie

Cultura si valori

Din pacate o experienta trista, valorile companiei sunt doar pe harie.

28.11.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Colectivul din magazin este unit

Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Falticeni (f/m)
LIDL Romania
Falticeni
Last update: 18.08.2017
Locuri de munca Lidl Romania Manager Magazin Sighetu Marmatiei (f/m)
LIDL Romania
Sighetu Marmatiei
Last update: 04.07.2017
Locuri de munca Brainspotting SRL Internal Channel Development Representative with German
Brainspotting
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca Hewlett Packard Enterprise Collections Specialist EMEA
Hewlett Packard Enterprise
Last update: 21.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Open roles in ITS with German ! Bucharest awaits you! RS
Last update: 09.08.2017
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Game tester
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?