Omniconvert

Omniconvert

• www.omniconvert.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Omniconvert

A good place to work

05.05.2022 - Angajat - Full time

Pro
Este o companie mica, dar in dezvoltare. Mereu gasesti pe cineva care are raspunsul la intrebarea ta. Inca de la interviu m-am simtit foarte bine si cred ca asta este una din marile diferente intre Omniconvert si alte companii - faptul ca toti sunt foarte deschisi si dornici sa faca lucrurile mai bine. Salariul este competitiv cu piata, colegii & managementul este foarte ok, recomand :)
Valorile promovate sunt foarte corecte & sanatoase.

Contra
In timpul petrecut in Omniconvert nu am gasit nimic contra; atunci cand exista un obstacol, vei gasi mereu pe cineva care te poate ajuta.

Angajat - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O companie perfecta pt a te dezvolta dpdv profesional si personal.

17.02.2022 - Angajat - Full time

Pro
- mediu de lucru foarte placut;
- proiecte interesante;
- colegi de la care tot timpul ai ceva de invatat;
- esti incurajat sa vii cu idei noi si esti sustinut pt a le materializa.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Este un loc de munca in care te poti dezvolta primind de fiecare data ajutor de la colegi.

26.01.2022 - Angajat - Full time

Pro
Mediu de lucru placut.

Companie care tinteste sus

13.01.2022 - Angajat - Full time

Pro
E genul de companie care incurajeaza performanta, progresul la nivel de grup dar si individual.

Vei intalni oameni faini, profesionisti, gata sa te ajute, sa se implice si cu povesti de viata surprinzatoare.

Este una din putinele companii din Romania care produce si exporta software. De asemenea serviciile oferite sunt foarte avansate ca know how si cu o abordare inovatoare.

Majoritatea clientilor companiei sunt din afara iar din Romania sunt a-player's. Prin urmare, mentalitatea, abordarea si viziunea se duce catre acest tip de client.

Ai loc sa te dezvolti. Uneori e prea multa informatie de asimilat dar cu exercitiul filtrarii ai acces la foarte multe informatii de calitate.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Compania perfecta pentru cei care vor sa se dezvolte din mai multe puncte de vedere.

07.01.2022 - Angajat - Full time

Pro
- Poti sa inveti lucruri noi.
- Colegii sunt amabili si te ajuta la nevoie.
- Daca ai idei de improvements se tine cont de ele.
- Posibilitatea de a lucra remote.