Optima Solutions Services SRL

• Tel: 021.300.1945
    Fax: 021.300.3025
    Site: www.optimacall.ro

Evaluari companie Optima Solutions Services SRL

Exista profesionalism fata de client si intelegere si suport fata de angajat.

30.11.2017 - Angajat Full time Util (13)

Pro
Personalul este surprinzator de entuziast si vesel, iar atmosfera din birou compenseaza chiar si pentru zilele mai putin bune. Trainingul bine implementat si sprijinul superiorilor niciodata nu lipseste.

Contra
A durat putin pana am inceput proiectul desi inteleg ca este un proiect nou.

Sper ca totul sa ramana asa cum este acum insa poate schimbati birourile, sunt putin cam mari.

Full time - Agent vanzari - Brasov
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Mediu tanar, placut ! Optimism

24.11.2017 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Seriozitate maxima, colegii foarte ok,mediului tanar.

Optima este o companie care ridica oamenii la cel mai inalt nivel.

08.11.2017 - Angajat Part time Util (13)

Pro
Angajatorul imi permite sa am dreptul la timp necesar in cazul in care am nevoie, mi se acorda sprijin permanent, am posibilitatea de a invata lucruri noi de la oameni cu experiente de viata.

Companie de call center. Daca incerci sa lucrezi foarte mult sau sa stai peste program sa onorezi toata treaba si altul care sta si taie frunze la caini este ocupat toata ziua cu facebookul sau citeste carti sau face alte lucruri care nu au nici o legatura cu munca la birou si la final de program te invinuieste pe tine cel care ai lucrat ca din vina ta el nu a putut sa ajunga la performanta ta, ii manjeste adica ii ofera anumite favoruri materiale sau de alta natura coordonatorilor de proiecte. Daca iti este rau si pleci la ora 1 sau 2 dupa amiaza iti pun concediu in ziua respectiva, altii care sunt la facultate si lucreaza full time pleaca la ce ora vor si nu cred ca trec pe la facultate,dar asta este este mana-n mana cu superiorii. La Optima nu conteaza daca muncesti si dai tot ceea ce e mai bun, nu esti apreciat pentru munca depusa. Salariul se negociaza dupa un an nu dupa 3 luni cum a fost spus la interviu,chiar daca esti nou sau vechi salariu este de 1300 lei cu bonuri si daca esti norocos ai si targhet. Daca esti cuminte si iti vezi de treaba ta esti considerat prost.

19.10.2017 - Angajat Full time Util (11)

Pro
Experienta atat pot spune despre acest aspect.

Locuri de munca Teleperformance Romania
Teleperformance Romania
Process Assistant AR
program de lucru flexibil, echipa tanara
Gestionar
nu exista nimic pozitiv
Stai o mare din timp degeaba
Specialist produse ...
System Administrator