Oracle Romania

• Site: www.oracle.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Oracle Romania

Daca vrei sa lucrezi in domeniul IT, e ok

11.01.2018 - Angajat - Full time

Pro
Fiecare departament este ca o companie in sine, beneficiile sau lipsa lor difera complet de la un departament la altul. Sunt departamente cu bugete ok, care investesc in angajati, care ofera beneficii, salarii mari, team buildinguri, work from home etc, exista posibilitati de migrare in alte echipe, dar nu foarte usor, exista si manageri buni si competenti. Din nou, povestea difera complet de la o echipa la alta

Contra
Sunt departamente care nu ofera nimic din cele de mai sus, NU EXISTA MARIRI SALARIALE, oameni noi care vin pe salarii mai mari decat cei cu experienta, nu exista traininguri etc. Exista echipe in care managerii se cred dumnezei pe pamant si care nu au nicio legatura cu ce inseamna managementul, nu exista posibilitati de promovare, nu exista prime de sarbatori etc

Trebuie sa existe mariri salariale, trebuie sa se aprecieze experienta oamenilor buni, trebuie sa existe traininguri de calitate, trebuie angajatii sa fie mult mai apreciati si sa nu se mai permita existenta managerilor de foarte proasta calitate asa cum se intampla in unele cazuri. Sa asculte de specialistii lor!

Angajat - Full time - Bucuresti - Business development Consultant
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Oportunitati bune de cariera

09.01.2018 - Full time

Pro
- Salariu
- Beneficii
- Flexibilitate

Colegi si management de nota 10

14.12.2017 - Angajat - Full time

Pro
Colegii; managementul;
Locatia / birourile
Beneficiile acordate

Un brand foarte mare

13.12.2017 - Angajat - Full time

Pro
Oportunitati numeroase de cariera la toate nivelurile. Lucrul de acasa. Colegi/management foarte ok

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Un job temporar, nu merita sa stai mai mult de un an in companie, mai ales daca ai deja experienta

12.12.2017 - Angajat - Full time

Pro
Acces la materiale de studiu (Safari books, Lynda.com, trainguri de Java etc)

Locuri de muncă
8x8 International S.R.L