Oracle Romania

• Site: www.oracle.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Oracle Romania

Salariu bun, colectiv ok, ambienta placuta

28.01.2018 - Angajat - Full time

Pro
- salariu peste medie
- sansa de a avansa in cadrul companiei
- posibilitatea de a lucra de acasa cateodata, in unele departamente
-l ejeritate; nu sta nimeni sa iti cronometreze pauzele, deci nu te simti presat din acest punct de vedere

Contra
- dezorganizare si comunicare proasta intre departamente
- lipsa bonusurilor de sarbatori
- proces de recrutare anevoios si care dureaza in jur de 2 luni

Angajat - Full time - Bucuresti - Analyst
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O experienta foarte utila desi atmosfera este extrem de tensionata si cu mult stres, managementul este extrem de netransparent in ce priveste procesul de evalua

22.01.2018 - Fost angajat 2016 - Full time

Pro
Pachet financiar generos, avand in vedere faptul ca am lucrat doar cu limba engleza. Orele suplimentare din quarter end se platesc, recomandarile se platesc si ele.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O companie OK, in care se respecta echilibrul dintre viata personala si cea profesionala. Proiectele cu adevarat interesante se impart doar intre manageri si

18.01.2018 - Angajat

Pro
Program flexibil
Work from home

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Un loc foarte bun pentru a invata si a te deprinde cu mediul corporate

16.01.2018 - Fost angajat 2013 - Full time

Pro
Echipa tanara, mediu de lucru OK, posibilitatea de a schimba departamentul si de a invata multe lucruri

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Daca vrei sa lucrezi in domeniul IT, e ok

11.01.2018 - Angajat - Full time

Pro
Fiecare departament este ca o companie in sine, beneficiile sau lipsa lor difera complet de la un departament la altul. Sunt departamente cu bugete ok, care investesc in angajati, care ofera beneficii, salarii mari, team buildinguri, work from home etc, exista posibilitati de migrare in alte echipe, dar nu foarte usor, exista si manageri buni si competenti. Din nou, povestea difera complet de la o echipa la alta