Oracle Romania

• Site: www.oracle.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Oracle Romania

O companie unde poti creste

31.10.2017 - Angajat - Full time

Pro
-mediu de lucru;
-posibilitate de promovare;
-posibilitati de dezvoltare personala;
-networking
-lucrul international
-posibilitate wfh

Contra
- birouri doar in Nordul Bucurestiului (unii nu pot wfh)

Angajat - Full time - Bucuresti - Business analyst
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Mediu de lucru linistit

31.10.2017 - Angajat - Full time

Pro
Salarii peste medie
Volum de munca relativ mic

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Experienta in cadrul Oracle pana in momentul de fata este una pozitiva prin faptul ca reprezinta un mediu propice pentru dezvoltarea profesionala cat si infaptu

26.10.2017 - Angajat - Full time

Pro
Mediu placut de lucru unde nivelul de stres este de cele mai multe ori unul scazut, sprijin reciproc din partea tuturor in cadrul departamentului pentru indeplinirea eficienta a proiectelor si task-urilor zilnice, posibilitatea de lucru in regim WFH (working from home), plata orelor suplimentare dupa caz (perioade aglomerate - sfarsitul de quarter fiscal), accesarea de diverse training-uri pentru dezvoltarea profesionala, team building, salariu motivant pentru primul an de activitate in cadrul companiei, training detaliat (budy+materiale informative) in ceea ce priveste invatarea procesului corespondent job-ului.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oracle Romania - Despre echipe in corporatii si avantajele unui Manager extraordinar

25.10.2017 - Angajat - Full time

Pro
Ca in cazul oricarei corporatii, este foarte importanta echipa din care faci parte, cu care interactionezi zi de zi si alaturi de care iti desfasori cele mai multe dintre activitati. Cateva avantaje ale unei echipe unite si coordonate:
- Derularea activitatilor intr-un ritm sustinut si intr-un mediu placut;
- Ajutor si sustinere din partea membrilor echipei;
- Implementarea de idei inovatoare in cadrul echipei si departamentului din care faci parte;
- Diversitatea activitatilor si motivarea constanta a angajatilor.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Experienta mea se refera la pozitia Support Renewal

21.10.2017 - Angajat - Full time

Pro
- Stabilitatea pe care ti-o ofera Oracle
- Salariul motivant
- Gama larga de beneficii acordate angajatilor