Oracle Romania

Oracle Romania

• Site: www.oracle.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Oracle Romania

O experienta foarte utila desi atmosfera este extrem de tensionata si cu mult stres, managementul este extrem de netransparent in ce priveste procesul de evalua

22.01.2018 - Fost angajat 2016 - Full time

Pro
Pachet financiar generos, avand in vedere faptul ca am lucrat doar cu limba engleza. Orele suplimentare din quarter end se platesc, recomandarile se platesc si ele.

Contra
Atmosfera este extrem de tensionata si cu mult stres, managementul este extrem de netransparent in ce priveste procesul de evaluare a performantei si poti fi fortat oricand sa-ti dai demisia fara sa existe o dorinta de a preveni acest lucru.

Din punctul meu de vedere, cultura sinceritatii pana la agresivitate si presiunea vin de la nivelul de varf al companiei. Tine de candidatii acceptati sa se adapteze sau sa renunte.

Fost angajat 2016 - Full time - Bucuresti - EMEA Deal Specialist
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O companie OK, in care se respecta echilibrul dintre viata personala si cea profesionala. Proiectele cu adevarat interesante se impart doar intre manageri si

18.01.2018 - Angajat

Pro
Program flexibil
Work from home

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Un loc foarte bun pentru a invata si a te deprinde cu mediul corporate

16.01.2018 - Fost angajat 2013 - Full time

Pro
Echipa tanara, mediu de lucru OK, posibilitatea de a schimba departamentul si de a invata multe lucruri

Oportunitati bune de cariera

09.01.2018 - Full time

Pro
- Salariu
- Beneficii
- Flexibilitate

Colegi si management de nota 10

14.12.2017 - Angajat - Full time

Pro
Colegii; managementul;
Locatia / birourile
Beneficiile acordate