Oracle Romania

• Site: www.oracle.com

Evaluari companie Oracle Romania

Departamentul SOA - o dezamagire totala, conducere cu gandire comunista

14.01.2020 - Fost angajat - Full time Util (2)

Pro
Cafea si sucuri

Contra
- Management foarte deficitar, ne erau ascultate mesajele pe chatul intern de catre manager si director si apoi eram chemati in sedinte private 1to1 pentru a ne sicana intre noi. Managementul in acest departament sufera de grandomania conducerii. Unii dintre colegii erau prieteni (lingusitori) de-ai lor si astfel trebuia sa ai mare grija cu cine vorbesti si despre ce. Practic la acest loc de munca iti sunt ingradite drepturile legate de intimitate si de relatiile intraumane NORMALE. Din pacate am foarte multe exemple exemple negative pe care nu le pot transpune aici in totalitate atat ale mele cat si ale celorlalti colegi.
- Nu este un job de unde sa inveti ceva, cauti nebuneste in loguri, seful te pune sa faci call-uri cu diversi clienti chiar daca nu stii despre ce este vorba, tichetele se inchid fortat chiar daca nu s-a rezolvat problema, clientii fiind foarte nemultumiti si data viitoare cand vei fi obligat sa ii suni vei fi in impas sau se vor purta urat cu tine.
- Nu am rezistat mai mult de jumatate de an, nici nu recomand nimanui, daunaeaza grav sanatatii!!!

Afara cu cei 2 daca vreti sa nu mai plece oamenii!

Full time - Inginer suport SOA - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Loc de munca in care te poti complace o perioada. Salariu peste medie, program de munca normal fara overtime.Posibi

13.01.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
-Colegi ok
-Traininguri+certificari
-Organizarea in general

Angajator ok

09.01.2020 - Angajat in prezent Util (0)

Pro
Mediu de lucru ok

Oracle Romania

07.01.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
Mediu de lucru placut, echipa tanara si deschisa

Oferte care ti s-ar potrivi

Collections analyst

06.01.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Mediu placut de lucru