Oracle Romania

• Site: www.oracle.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Oracle Romania

O experienta interesanta si de viitor

01.04.2020 - Angajat - Full time

Pro
1. Posibilitatea de a lucra de acasa
2. Majoritatea managerilor sunt persoane intelegatoare cu care poti discuta si probleme mai ... delicate
3. Angajatii HR ajuta cu orice nelamurire legata de salarii, fluturas, plati etc
4. Posibilitate de avansare chiar daca poate nu e pe departamentul pe care ti-l doresti initial
5. In situatii precum cea actuala privind COVID-19, toti angajatii lucreaza de acasa si nu sunt afectati dpdv financiar, ceea ce ajuta foarte mult
Per general, sunt foarte multumita.

Contra
Nu este o situatie intampinata de mine personal, dar am auzit de la alti colegi mai vechi faptul ca exista mici probleme cand vine vorba de avansare pe departamentul in care deja activeaza si eventual, sunt situatii in care anumite procese dureaza mai mult decat ti-ai dori .

Implicarea de care se da dovada la nivel de conducere, din punctul meu de vedere este super.
Singurul sfat pe care il pot acorda este sa fie mai "atenti" in ceea ce priveste caracterul subiectiv al unor manageri romani - au fost situatii in care unii angajati au demisionat din lipsa de implicare si din cauza subiectivismului managerilor directi din Romania.

Angajat - Full time - Bucuresti - Business analyst
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O companie unde poti invata foarte multe

01.04.2020 - Angajat - Full time

Pro
Pachet salarial bun
Traininguri interesante

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Beneficii ok, insa pentru o munca robotica si care nu iti permite in veci sa urci mai mult de 2-3 scari ierarhice.

01.04.2020 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Pachet salarial bun la angajare, toate beneficiile tipic corporatiste: masaje la birou o data pe luna, lucru de acasa etc.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Poti creste pe plan profesional invatand multe lururi.

31.03.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Multe cursuri, aplicatii si echipamente noi

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Profesionalism

30.03.2020 - Angajat - Full time

Pro
stiu ce fac in materie de a crea propria piata