OSF Global Services

4.4
  • Site: www.osf-global.com

Evaluari companie OSF Global Services

OSF evaluare

26.05.2017 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Oportunitatile oferite

Contra
Lipsa unui plan concret de cariera

Alte informatii valabile la data completarii acestei evaluari
Angajat Full time pe functia de Developer in Bucuresti
Perioada de munca este de 1 - 2 ani.

Cultura si valori

Pe partea de testare sunt multumit.

01.02.2017 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Atmosfera placuta, ai ce invata.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in OSF Global Services

Cultura si valori

O companie deschisa cu oameni pregatiti si multe oportunitati de a deveni mai bun.

27.08.2014 - Fost angajat Part time Util (0)

Pro
Exista posibilitatea dezvoltarii profesionale continue. Se invata foarte repede alaturi de traineri. Este o companie care incurajeaza angajatii sa progreseze in cariera.

Cultura si valori

Companie deschisa si flexibila, care poate fi rampa ideala de lansare si un partener bun pe termen mediu si lung.

01.08.2014 - Fost angajat Part time Util (0)

Pro
posibilitati de dezvoltare si promovare reale, atmosfera primitoare, colectiv fain, program flexibil, suficiente proiecte interesante, evaluari dese, oneste, rezultatele bune sa rasplatesc

Cultura si valori

O campanie tanara cu oameni deschisi la minte si un loc in care poti invata si creste.

07.07.2014 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
- Evaluari periodice;
- Oameni deschisi la minte si catre nou
- Cursuri de dezvoltare profesionala si certificari platite de catre companie, fara obligatii ascunse.

Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Improvement Engineer - Manufacturing TSR
Continental
Locuri de munca Gabteo Consult Manager Relatii Clienti
GABTEO CONSULT
Craiova
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca TRK Professional Data Analyst (French/German)
TRK Professional
Last update: 30.06.2017