OSF Global Services

IT&C

4.5
  • Site: www.osf-global.com

Evaluari companie OSF Global Services

Companie deschisa si flexibila, care poate fi rampa ideala de lansare si un partener bun pe termen mediu si lung.

01.08.2014 - Angajat Part time Util (0)

Pro
posibilitati de dezvoltare si promovare reale, atmosfera primitoare, colectiv fain, program flexibil, suficiente proiecte interesante, evaluari dese, oneste, rezultatele bune sa rasplatesc

Contra
-intr-adevar, in anumite perioade s-au facut cam multe angajari pentru a avea necesarul de personal impus de proiectele iminente, ceea ce a dus la o suprasolicitare in zona de training si totodata la usoara neglijare a angajatilor existenti
-pachetul de beneficii ar putea fi imbunatatit (eventual cu un al 13-lea salariu impartit de Craciun si de Pasti)

- ar trebui imbunatatita retentia oamenilor pe termen mediu si lung
- cand se contureaza multe proiecte la orizont, mai bine angajezi mai putini oameni noi si mai triezi din proiecte, sa le faci pe cele mai banoase si deschizatoare de oportunitati, dupa caz; astfel, noii veniti se vor integra mai usor si vor putea fi pregatiti cu mai multa atentie de colegii mai vechi si veti avea mai mult timp sa vedeti ce mai fac actualii angajati
- nu ar strica nici organizarea de mici concursuri de proiecte interne cu premii interesante in perioadele mai lejere; uneori provocarile de pe proiecte nu sunt suficiente, iar astfel de evenimente ar face cat zece team drinkinguri pentru a lega echipe competente si interesate sa faca cel mai bun produs posibil impreuna, colaborand strans

Part time - QA Lead - Bucuresti

O campanie tanara cu oameni deschisi la minte si un loc in care poti invata si creste.

07.07.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
- Evaluari periodice;
- Oameni deschisi la minte si catre nou
- Cursuri de dezvoltare profesionala si certificari platite de catre companie, fara obligatii ascunse.

Locuri de munca Elektrobit Automotive
Elektrobit Automotive
Responsabilitatea personalului
Controlor calitate
Nu am nimic pro
Escalation Engineer
Mediu, colegi, accesul la informație și tehnologie, beneficii multiple, chiar și salariile bune
Agent Servicii Clienti ...
Control calitate
Database Analyst