OSF Global Services

• Site: www.osf-global.com

Evaluari companie OSF Global Services

O companie deschisa cu oameni pregatiti si multe oportunitati de a deveni mai bun.

27.08.2014 - Angajat Part time Util (0)

Pro
Exista posibilitatea dezvoltarii profesionale continue. Se invata foarte repede alaturi de traineri. Este o companie care incurajeaza angajatii sa progreseze in cariera.

Contra
Exista o serie de platforme noi pentru incepatori insa se pot invata. Nu este nimic care sa nu poata fi asimilat de catre oricine isi propune acest lucru.

Sa continue sa incurajeze dezvoltarea continua asa cum au facut si pana acum.

Part time - eCommerce Frontend Intern - Iasi
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Companie deschisa si flexibila, care poate fi rampa ideala de lansare si un partener bun pe termen mediu si lung.

01.08.2014 - Angajat Part time Util (0)

Pro
posibilitati de dezvoltare si promovare reale, atmosfera primitoare, colectiv fain, program flexibil, suficiente proiecte interesante, evaluari dese, oneste, rezultatele bune sa rasplatesc

O campanie tanara cu oameni deschisi la minte si un loc in care poti invata si creste.

07.07.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
- Evaluari periodice;
- Oameni deschisi la minte si catre nou
- Cursuri de dezvoltare profesionala si certificari platite de catre companie, fara obligatii ascunse.

Colectiv tanar, este un loc de munca in regula, pentru inceput.
Senior Software Engineer
Timp suficient pe bench pentru studiu, cursuri pregatire
Series Support Engineer
-echipa tanara si dinamica, deschisa la nou-proiecte faine-oamenii sunt ajutatori
Area Sales Manager
PR Specialist