OSF Global Services

• Site: www.osf-global.com

Evaluari companie OSF Global Services

O companie deschisa cu oameni pregatiti si multe oportunitati de a deveni mai bun.

27.08.2014 - Angajat Part time Util (0)

Pro
Exista posibilitatea dezvoltarii profesionale continue. Se invata foarte repede alaturi de traineri. Este o companie care incurajeaza angajatii sa progreseze in cariera.

Contra
Exista o serie de platforme noi pentru incepatori insa se pot invata. Nu este nimic care sa nu poata fi asimilat de catre oricine isi propune acest lucru.

Sa continue sa incurajeze dezvoltarea continua asa cum au facut si pana acum.

Part time - eCommerce Frontend Intern - Iasi
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Companie deschisa si flexibila, care poate fi rampa ideala de lansare si un partener bun pe termen mediu si lung.

01.08.2014 - Angajat Part time Util (0)

Pro
posibilitati de dezvoltare si promovare reale, atmosfera primitoare, colectiv fain, program flexibil, suficiente proiecte interesante, evaluari dese, oneste, rezultatele bune sa rasplatesc

O campanie tanara cu oameni deschisi la minte si un loc in care poti invata si creste.

07.07.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
- Evaluari periodice;
- Oameni deschisi la minte si catre nou
- Cursuri de dezvoltare profesionala si certificari platite de catre companie, fara obligatii ascunse.

ALTEN Romania
Thinslices Development
ALTEN Romania
CGI Romania
Senior Software Engineer
Atmosfera buna, mediu placut de lucru.Pozitionare, sediu, facilitati exacelente.Multe oportunitati ...
QA Engineer
Salariul este peste media pieteiExista posibilitatea de avansareCursuri+dezvoltareLocatia
Agent telesales
Colectiv tanar, unit, Mediu placutSefi intelegatoriProgram flexibil
Asistent medical
Inginer calitate