Pfizer Romania SRL

Servicii Sanatate

• Site: www.pfizer.com

Evaluari companie Pfizer Romania SRL

De evitat!!! Programul de munca de 8 ore nu se respecta. Management f. prost: practica intimidarea si hartuirea morala a angajatilor pentru a-i forta sa indeplineasca si alte sarcini pe langa cele stipulate in fisa postului.

14.08.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Nu imi pot aminti.

Contra
1. Orele suplimentare NU SE PONTEAZA SI NU SE PLATESC desi volumul de munca depaseste de cele mai multe ori cele 8 ore agreate in contract.
2.Desi firma incurajeaza prin politicile sale un "straight talk" in relatia subordonat-superior ierarhic fara teama de "retaliation" (razbunare din partea sefului direct sau a celui de departament) acest lucru nu se intampla!
3. Colegialitate in firma = aproape zero!
4. De cele mai multe ori angajatii sunt ridiculizati si batjocoriti de sef (cazuri concrete) si trebuie sa suporte repercursiuni precum: sarcini de servici ce depasesc cu MULT cele 8 ore agreate prin contract, umilitina in public, primesc un procent de indexare anuala diminuat substantial (injumatatit sau zero).

Senior & middle managementul ar trebui schimbat rapid.
Angajati manageri competenti cu experienta profesionala solida (atat studii de specialitate cat si experienta in sine).
Respectati principiile de conduita Pfizer si respectati-va angajatii!!!

Full time - Cost calculation specialist - Cluj-Napoca
Perioada de munca este de peste 10 ani.

Locuri de munca Medlife Receptionist
Medlife
Locuri de munca Regina Maria Customer Support Bucuresti
Regina Maria
Locuri de munca Biofarm Buyer
Biofarm
Locuri de munca Biofarm Asistent Manager
Biofarm
Locuri de munca Regina Maria Reprezentant medical - Servicii de laborator - BUZAU
Regina Maria
Buzau
Customer Support Agent
ColegiiBeneficii
Atmosfera ok. Sunt multi oameni, cu cineva tot te imprietenesti. Si sunt conditii de munca bune.
Functionar administrativ
Poti invata 'transporturi' pentru ca este firma mica si ai sanse sa faci mai multe, de multe ori si ...
Functionar administrativ
Inginer energetica