Praktiker Romania

• Profil companie inactiv
  • Site: www.praktiker.ro

Evaluari companie Praktiker Romania

Proceduri si valori

Nemultumit , munca prea mult si prea multe de stiut pentru un salar asa mic !

12.08.2017 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Salari la timp . Unii colegi ajutatori , care te ajuta in unele momente ,dar alti care nu fac aproape nimic si iau salariu degeaba !

Contra
Colegi de treaba , mai putin unii care iti vine sa le dai in cap deoarece sunt prea prosti si se plang la directori pentru ca le spui sa nu se mai bage in marfa ta ca ei nu stiu ce ai tu si le da informati gresita clientilor , fara training , te baga direct pe raion si inveti pe parcurs nu iti face un training , vanzari slabe , 2 angajati pe raion cateodata gasesti chiar si 1 singur .

Invatati sa ascultati si ceilalti angajati nu sa va bateti joc de unii care chiar muncesc si alti freaca menta printre raioane sau sala de mese , + incercati sa cresteti salarile deoarece pentru munca si cate trebuie sa stii acolo nu se merita salaru de minim pe economie !

Full time - L.C - Bacau

Proceduri si valori

As putea spune ca este medie experienta

31.07.2017 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Salariul la timp, nu iti sufla nimeni in ceafa chiar daca sunt clienti pe raion. Bun deocamdata.

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Praktiker Romania

Praktiker

01.06.2017 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Siguranta locului de munca

Proceduri si valori

Program destul de incarcat in ultima perioada, insa pare ca lucrurile sunt mai sigure acum

19.04.2017 - Angajat Full time Util (0)

Pro
O oarecare stabilitate in momentul de fata, echipa cu care lucrezi

Praktiker

06.04.2017 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Salariul, colegii, programul

Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Material Planner - Manufacturing TSR
Continental
/ 1 - 5 ani experienta
Last update: 28.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Cluj Awaits Czech Speakers ! Accounts Payable role ! RS
Cluj Napoca
Last update: 14.09.2017
Locuri de munca Wipro Technologies Cloud Support Engineer with German
Wipro Ltd.
/ 1 - 5 ani experienta
Last update: 08.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Accounting Open Roles in Bucharest with French !   RS
Last update: 11.09.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Multinational Companies hiring Hungarian Speakers in Bucharest! RS
Last update: 14.09.2017
- Atmosfera de lucru- Proiect interesant- Intelegere din partea conducerii / comunicare in general ...
Este o companie mare cu multe proiecte. Pe proiectul pe care lucrez sunt oameni minunati si asta ...
Pentru inceput pot sa zic ca sunt multumita. Colectivul este unul care imi place si care m-a ajutat ...
Si pentru 1700 ti-ai batut tu capul cu atatea teste si interviuri timp de trei saptamani? Dumnezeule!
angajata2612 25.09.2017
Vai ce mizerie! Sa nu accepti un astfel de salariu.
angajata2612 25.09.2017
Buna. Ai ajuns la interviu? Ceva pareri ne poti impartasi?
Misti 25.09.2017
Consultant
Receptie
Daca angajatorii ii doresc, daca vor contributia lor in sensul unui aport valoric deosebit pentru companie, atunci trebuie sa le acorde ...
Atunci cand trebuie sa faci un rezumat a tot ceea ce inseamna munca, experienta, si abilitatile tale in maximum 3 pagini nu e deloc usor si ...
Poate nu esti sigur ca te potrivesti cu noul loc de munca, cu noii colegi. E posibil sa nu stii ce impresie vei face sefului si, in cele ...