Pretul Zilei SRL

Pretul Zilei SRL

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Pretul Zilei SRL

Exploatarea angajatilor fara respect.

08.07.2021 - Fost angajat 2014 - Full time

Pro
Singurul pro pt mine este ca biroul era aproape de locuinta mea aici in Brasov.

Contra
Am lucrat vreo 2 ani si jumatate in perioada 2012-2014. Salariul meu era 800 lei in mana pentru postul de agent vanzari, dar faceam mult mai mult de atat. In aceasta perioada pe carte de munca am avut trecute intre 1 si 4 ore pe zi, chiar daca lucram 8. Am avut un accident cat eram pe teren, chiar in fata sediului unui client si am sunat sefa, cat si un coleg sa ma ajute sa ajung la spital, dar nu au vrut, motiv pentru care am plecat pe jos, iar cand am ajuns aveam piciorul foarte umflat si l-au pus in ghips pentru minim 1 luna. Cat am fost in medical sefa imi scotea ochii ca i-am lasat balta, cu toate ca lucram si de acasa contactand clientii prin telefon si mail. Pentru ca tot insista ca i-am lasat balta, mi-am taiat singura ghipsul dupa 3 saptamani si m-am intors la munca. Din pacate piciorul s-a luxat din nou si am ramas cu ligamentele rupte. In afara de asta, in birou amplasase un aer conditionat la 1.5 metrii de mine si il dadeau cu 20 grade mai putin decat era afara. Din cauza asta am facut o problema permanenta/pe viata la urechea interna si alte probleme. Fiind la facultate, imi luam cate o jumatate de zi libere chiar daca lipseqm doar 1-2 ore la examene, iar sefa a spus ca ea nu mai poate sa accepte asa ceva. Eu am acceptat toate acestea pentru ca aveam neapatat nevoie de bani pentru chirie si facultate, iar ei au profitat la maxim de asta.

Respectați si apreciați angajații. Ei va tin firma pe picioare.

Fost angajat 2014 - Full time - Brasov - Agent vanzari B2B
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.