Promidea Romania

• Site: www.promidea.ro

Evaluari companie Promidea Romania

Multumit per total.

06.12.2018 - Fost angajat Util (9)

Pro
ok.multumit per total.

Contra
ok.multumit per total.

Bucuresti

Cea mai buna scoala in domeniul promotionalelor/achizitii directe

03.12.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
- daca vrei sa fii un buyer bun, aici este cea mai buna scoala
- sunt singurii de pe piata, din ce stiu eu, care fac achizitii directe China si Europa
- singura companie de promotionale care asigura de la conceptie la productie
- inveti foarte multe despre productie, livrare, packing, desi tu esti buyer
- daca esti bun in mai putin de un an devii team leader

O companie de familie unde poti avansa foarte usor daca esti bun in ceea ce faci si unde poti discuta cu proprietara/ul firmei fara prea mare greutate. Un loc de munca placut daca stii sa iti organizezi munca si chiar iti place ceea ce faci.

29.11.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
- un mediu de lucru placut si colegi tineri care iti ofera suport din orice punct de vedere;
- oricand ai o problema esti ascultat atat de managerii echipelor cat si de sefii mari;
- este un mediu de lucru in care primesti informatii din absolut toate domeniile, nu ai timp sa te plictisesti, afli tot timpul ceva nou iar asta te ajuta sa evoluezi foarte mult pe plan personal.
- orar de lucru flexibil- iti poti alege orele de la care sa incepi programul;
- sefii sunt foarte sufletisti si dispusi sa te ajute oricand, ca si cand ai face parte din familie;
- daca esti bun in ceea ce faci, te remarci foarte rapid, ai parte de crestere salariala la fel de rapid, iar din punct de vedere job poti ajunge sa conduci o echipa foarte usor daca se vede ca esti potrivit pentru asta;
- daca iti place ceea ce faci, nimic nu este greu, trebuie doar sa vrei.

Haos total. Nu recomand asa ceva, niciodata, never ever, nunca!!! Mi-as fi dorit sa aflu de acest forum inainte sa accept sa lucrez la ei ... :|

02.11.2018 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Pro .. hmmm, ar fi ceva ( Daca zicala este "Nu exista padure fara uscaturi" aici e invers, nu exista chiar numai uscaturi fara o frunzulita verde, ratacita ... )
Pro este faptul ca unii oameni (minoritate) sunt super faini.
Pro este ca programul iti permite sa te invoiesti daca ai ceva de rezolvat.
Pro este faptul ca implicarea se rasplateste

De evitat! Haos total, este pe departe cel mai dezorganizat loc unde am lucrat. Am mai tinut legatura cu cateva persoane care inca lucreaza acolo si devine din ce in ce mai rau.

13.09.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
salariu decent dar numerita pentru stresul de acolo, singurul lucru pe care ti l doresti cand ajung la birou dimineata este sa pleci cat mai repede acasa

Colectiv Ok. Te intelege toată lumea
Ritmul de munca te indeamna sa devii mai eficient.
Inginer Mentenanta
Poti invata foarte multe, foarte repede (daca esti ambitios/a).Oportunitati de training-uri in tara ...
QA Engineer
Executive assistant