Rezolv IT

Rezolv IT

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Rezolv IT

Superficialitate la angajare, ma bucur ca nu am ajuns sa lucrez pentru aceasta companie ! O meserie candva frumoasa, de care au ajuns sa isi bata joc unii cu sa

24.06.2018

Pro
- Absolut nimic.

Contra
- Bisnitari de servicii IT, pe spatele naivilor. Asta e termenul ! Spune colegul de mai sus ca ptr 1400 de lei trebuia sa se duca intr-o singura locatie ?! Pai sa vedeti cand pentru banii astia trebuie sa te duci in 3-4 locatii in aceeasi zi (aflate in locuri dimatral opuse ale Bucurestiului !). Ce ofera Rezolv IT -punct fix, e inca bine !
- Pe scurt, in loc sa plateasca firma 7000 de lei cu tot cu taxe ptr un salariu decent la un Sys Admin + calitate - aici vin firme gen Rezolv IT, Class IT sau RBC si zic ca ofer marea cu sarea. Iau banii astia de la 3 firme din astea, mai ia de la 4-5 mai mici si uite 30 000 de lei pe luna in buzunarul bisnitarului.
- Gasim fraieri sa lucreze pe maxim 2500 de lei cu tot cu taxe la stat.
- JackPot !

Bagati-va mintile in cap ! Vorba colegului de mai sus, la asa stress -mai bine te duci sa dai cu matura la Rosal/Rebu ! Si acolo cred ca salariile sunt mai mari, plus stress ZERO.

Bucuresti
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Experienta

09.03.2018 - Full time

Pro
Nimic. Bataie de joc pe spatele naivilor.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție