Romprix

Fax: 021.255.5760
    Site: romprix.ro

Evaluari companie Romprix

Pretentii de mari profesionisti

20.10.2018 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Salariul la timp
Bonuri de masa
Plata ore suplimentare conf legii

Contra
Nu exista o selectie reala a personalului. Salariile desi sunt platite la timp sunt foarte mici raportate la volumul muncii iar orele suplimentare sunt singura gura de oxigen. In ultimii ani s-a format o clica, o bisericuta cu circuit inchis formata din cativa sefi, sefuti si alti sefuleti care au un comportament neprofesional fata de noii angajati si chiar fata de proprii colegi din alte departamente. Dupa interviu iti este prezentat locul de munca iar pe parcurs vei afla ce ai de facut si vei lua contact caracterele infecte care au fost propulsate din motive de nepotism, favoritism sau pupincurism.

Nu sunt in masura sa dau eu sfaturi de curatenie in bucataria altuia.

Full time - Pantelimon
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Locuri de munca Mercedes-Benz Romania Order Management Specialist - Order Center Department
Mercedes-Benz Romania
Locuri de munca Ariston Thermo Romania Accounts Payable
Ariston Thermo Romania
Locuri de munca Michelin Romania Sales analyst with English
Michelin Romania
Locuri de munca Goodyear Dunlop Tires Romania SRL Fleet Back Office Agent with German Skills
Goodyear Dunlop Tires Romania ...
Locuri de munca Henkel Romania Sales Analyst Intern (m/f), Beauty Care - 180005V4
Henkel Romania
Inside Sales
Colegi faini in echipa de support cu multa experienta, managementul din afara ok.
Atmosfera ok la birou
Data analyst
Mediu de lucru placut, curat, aranjat, cafea, fructe la dispozitie;Ergonomie (stand up desk-uri ...
Office assistant
Agent Servicii Clienti