SafeFleet

SafeFleet

• Site: www.safefleet.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie SafeFleet

Ok dar nu recomand sa stai in companie

19.01.2022 - Angajat - Full time

Pro
Beneficii ok, salariul de inceput ok

Contra
Nu se mareste salariul niciodata, in loc sa te evalueze periodic ca la alte firme la fiecare 6 luni sau un an, te pune sa faci un power point absurd si dupa CEO ul iti spune ca nimic nu e ok numa sa nu mareasca salariile.
Te incarca de munca si faci 3 job descriptions pentru acelasi salar.

Implementati un sistem de marirea salariilor periodic, deoarece sunteti inca in 1990 cu treaba asta, altfel oamenii vor pleca la companiile unde salariile sunt marite fara sa dovedesti ca ai facut ceva in plus, ci pentru ca asa e normal cu trecerea anilor ca salariul sa fie la nivelul pietii. Altfel oamenii se vor muta, pentru ca competitorii vostrii tin cont si de oameni, nu doar de profit!!!

Angajat - Full time - Timisoara
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Companie mica cu organizare deficitara

15.06.2021 - Angajat

Pro
Echipa tânăra cu potențial ridicat

O companie dinamica

08.03.2021 - Angajat - Full time

Pro
Companie cu echipa dinamica, mediu de lucru prietenos și oameni procentajul spre succes

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Compania ca si structura a fost foarte ok pana la un punct in care persoane total nepotrivite au fost promovate sau angajate si li s-a dat libertatea de a lua d

21.07.2018 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Colectiv foarte bun dar saturati datorita deciziilor luate din “prepuțul gândirii” repetate.

Locuri de muncă
Sales Consulting