SCC Services

2.6
  • Profil companie inactiv
  • Site: www.scc.com/contact-us/romania/

Evaluari companie SCC Services

Am lucrat petru aceasta firma in urma cu 2 ani, primul job. Experienta a fost groaznica, parerea imi era impartasita si de cei maivechi (chiar si 5 ani -- dupa care avea 1400 Ron).

13.08.2017 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
- salarii la timp (foarte coreti)
- exista niste cursuri platite...se platesc cursurile dupa absolvire, dar nu sunt accesibile oricui, trebuie sa aiba dea face cu activitatea ta zilnica, asta inseamna ca 95% din angajati sunt eliminati automat
- nivel ridicat de stres

Contra
- este un training la inceput -- Induction -- nu are nici o legatura cu ce o sa faci
- tl-ul meu era a persoana cu o personalitate infecta, lipsita de profesionalism. Avea un tatuaj pe gamba, de care stiu pentru ca isi sufleca pantalonii la piciorul respectiv si se plimba asa prin birou, o sa sar peste modul in care vorbea.
- volum prea mare pentru numarul de angajati
- salariu mic (chiar si pentru cei care au ramas cativa ani in firma)
- pentru a avansa iti trebuia un caracter special
- ni sa spus la "Induction" ca durata medie ca angajat este 6 luni ... era un fel de welcome

- modul de alegere al teamleader-ilor este total gresit, fapt care impinge multi angajati sa plece mai repede decat aveau de gand

Full time - Support Associate - Iasi
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Bacau

30.03.2017 - Angajat Full time Util (3)

Pro
Beneficiile si formarile.

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in SCC Services

SCC Iasi

23.02.2017 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
Salariul intotdeauna la timp

Certificari pe care le poti dobandi

Tichete cadou de sarbatori

Ok pentru inceput de cariera, juniors / studenti

25.05.2016 - Angajat Full time Util (1)

Pro
Atmosfera, salariul la timp, mai poti prinde cate un bonus

Destul de ok cat sa prinzi experienta

19.05.2016 - Angajat Full time Util (1)

Pro
Iti faci prieteni, deci colegii sunt f ok. Atmosfera in general relaxata

Locuri de munca AIESEC Automotive Engineering Internship in Bursa, Turkey
AIESEC
Buzau, Constanta, Galati
Last update: 03.10.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Join our International team - General Ledger role with German - no experience required E
Last update: 26.09.2017
Locuri de munca OC Prod Group Junior HR Consultant
OC Prod Group
Last update: 18.10.2017
Locuri de munca Capgemini Romania SAP FI-CO
Capgemini Romania
/ 1 - 5 ani experienta
Last update: 21.09.2017
Locuri de munca Nokia Solutions and Networks Romania Product Development Manager
Nokia Solutions and Networks ...
/ > 5 ani experienta
Last update: 10.10.2017
O oarecare stabilitate.Mediu de lucru tanar, colegi de treaba.
IT Analyst
Remuneratia peste media pietei.
Proiect interesant, oamenii sunt dedicati (colegi, traineri). Locatie f. buna
Stati departe de aceasta companie daca tineti la sanatatea voastra. Lucrez de ceva timp in zona de dezvoltare/testare si tot ceea ce va pot ...
Grigore_01 21.10.2017
Nu e putin pentru engleza?
alina631 21.10.2017
Engleza 1400+ bonuri de masa
Anne230289 21.10.2017
IT Analyst
CC
Accounts Payable ...
Elementele care ofera stabilitate si securitate sau care aduc satisfactia lucrului implinit sunt constant indicate de cei care posteaza pe ...
Miercuri seara, ministrul de finante Ionut Misa a anuntat in cadrul unei emisiuni la Antena3 faptul ca din 2018 angajatorii vor fi obligati ...
Ce trebuie sa contina un profil profesional pentru a atrage atentia factorilor de decizie potriviti in cazul carierei proprii?