Sensiblu

Fax: 021.301.7475
    E-Mail: contact@adpharma.ro
    Site: www.sensiblu.com

Evaluari companie Sensiblu

Cu siguranta cel mai ok lant din industria farma

14.11.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Beneficii materiale, daca vrei bani mai multi bani intr-o luna desi esti intr-o farmacie mica, poti cere ore suplimentare si asa ai ocazia sa iti cresti veniturile, ai reducere de angajat la branduri proprii, ti se da o suma valorica de craciun, 8 martie, de care iti poti cumpara produse din farmacie, ai un abonament la o retea de sanatate unde iti poti face analize gratuit sau cu discount..

Contra
Intr-o farmacie mai mare si mai grea implicarea trebuie sa fie 100%, stai mai mult la munca decat acasa, putini asistenti pentru volumul de munca, weekenduri epuizante, monitorizari foarte multe,targete uneori imposibile.

Sa asigure personal corespunzator in functie de volumul de munca. Sa gaseasca o solutie pentru cei care lucreaza in weekend mai mult de 10 ore.

Full time - Asistent farmacist - Ploiesti

Nu sunt suficienti angajati in fiecare farmacie, iar salariile sunt mici.

08.11.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Salariu platit la timp

Personal, nu recomand. Nu aveam timp nici sa mananc sau sa merg la baie. Interviu simplu, dar angajarea greoaie undeva la o luna, a trebuit sa sun eu sa intreb daca ma mai angajeaza sau nu...

29.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Mediu de munca placut, colegi dezghetati, manager nota 10, nu am lucrat in week-end.

Experiență plăcută dacă nu ai nevoie de timp liber, prieteni, familie și...o viață.

25.10.2019 - Angajat - Full time Util (0)

Pro
Primești un salariu
Ai șansa să lucrezi în weekend, sărbători legale
Primești înjurături gratuite de la oameni

Foarte corecți și mediul de lucru plăcut!

25.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Profesioniști, corecți și serioși!