Side Grup

Comert

• Site: www.side.ro

Evaluari companie Side Grup

lucrez de 2 ani in side grup.firma este nr1 in domeniul ei de activitate.daca iti place sa lucrezi in vanzari iti va placea sa lucrezi la ei.in momentul de fata as pleca din aceasta firma doar pt un salariu cu 1000 de lei mai mult decat castig aici.un lucru care ma nemultumeste este faptul ca primesc penalizari pentru facturile neincasate in termenul de plata.nu este o penalizare nesimtita dar per total se aduna de la mai multi clienti si poate varia intre 100-800 de lei pe luna.daca ar scoate penalizarile ar fi super.fiind o companie mare lucrurile se mista mai greu.

29.07.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
daca iti dai interesul si muncesti pe branci rezultatele nu intarzie sa apara.nu ti-se promit lucruri care nu se pot realiza.targetele sunt stabilite in functie de vanzarile din aceeasi luna a anului trecut si sunt realizabile.masina de servici o ai la dispozitie 24/24 7/7 si poti merge cu ea oriunde pe teritoriul romaniei , doar sa anunti superiorul ca pleci cu masina din localitate.

Contra
penalizarile pentru facturile neincasate in termenul de plata si faptul ca platesti 60 de bani pe km cand mergi cu masina in interes personal.chiar daca iei salariul peste 3000 de lei in cartea de munca ai minim pe economie ceeea ce te afecteaza daca ai planuri sa faci imprumut pentru prima casa de exemplu.

scoateti penalizarile.faceti sedinte si cu agentii nu numai cu asm si rsm pentru ca sunt multe probleme care sunt transmise asm-ilor si rsm-ilor dar care nu sunt transmise mai departe din varii motive iar asta afecteaza imaginea companiei in piata si ne incurca in desfasurarea activitatii.

Full time - Sales Representative - Ploiesti

Locuri de munca Cora Romania
Cora Romania
Sunt unii oameni super faini...
Internship
Am invatat foarte multe din portofoliul bancar si mi-am inbunatatit abilitatile de comunicare
Key account manager
Posibilitatea de învățare și dezvoltare personală.
Manager productie
Sef departament marfuri ...