Sky Group

Comert

• Site: www.skygroup.ro

Evaluari companie Sky Group

M-am angajat la aceasta "firma" plecand de la o companie serioasa avand un loc de munca stabil in ideea unei noi oportunitati si pentru a-mi gasi stabilitatea. Patronul "domnul" Bogdan nici nu ma cunostea deoarece nu el m-a angajat si m-a dat afara dupa 3 saptamani desi perioada de proba era de 3 luni fara nici un motiv. Mi-am facut treaba si absolut tot ce mi-a dat sa fac, chiar foarte bine si nu am primit nici o fisa de evaluare a angajatului. M-am trezit fara loc de munca peste noapte. O firma de toata jena. Nu recomand absolut nimanui sa se angajeze in asemenea loc.

04.05.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Nu exista aspecte pozitive la aceasta companie. Si nu spun asta din frustrarea pentru ca am fost concediata fara motiv ci pentru ca nu recomand nimanui sa renunte la un job stabil pentru asemenea excroci

Contra
Total dezorganizati. Foarte neseriosi, nu se respecta deloc angajatii. Sunt tratati ca pe niste sclavi.

Sa isi respecte acele 3 luni de proba si abia apoi sa faca o evaluare corecta ca in toate companiile mari si serioase. Sa isi respecte si plateasca angajatii.

Full time - Asistent comercial - Dumbravita
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Experienta mea nu a fost satisfacatoare

24.01.2018 - Fost angajat Part time Util (9)

Pro
Programul de lucru acceptabil

Locuri de munca Kaufland Romania
Spartan Import Export
Locuri de munca Kaufland Romania
Kaufland Romania
Flexibil, colegi tineri
Mai nimic. Poate doar ca e aproape de metrou sau nici macar, luand in calcul aglomeratia pe acea ...
Agent Servicii Clienti
- Colegii - Locația - Salariul okay