Angajator transparent

Softbinator Technologies

Evaluări companie Softbinator Technologies

Un job pe care nu il simti ca pe un loc de munca

15.03.2020 - Angajat - Full time

Pro
Programul este flexibil
Posibilitate de a lucra de acasa
Atmostera degajata la birou
Birou fain, amplasat intre Romana si Universitate, foarte aproape de metrou
PARCARE DE BICICLETE!!!
Proiectele la care am lucrat au fost pe tehnologii moderne
Colegii sunt proactivi si dispusi sa ajute cand e nevoie

Contra
Desi ofera o cafea foarte buna, lipsa laptelui este putin deranjanta

All good. Poate rezolvam cu laptele ala ;)

Angajat - Full time - Bucuresti - Full stack develooer
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

In sfarsit am gasit un loc de munca misto!

12.03.2020 - Angajat - Full time

Pro
Dupa cateva schimbari de joburi in sfarsit am intalnit aici un mediu si o cultura pe care o gasesc incredibil de constructiva si care imi face ziua de munca o zi placuta si satisfacatoare. Apreciez curajul de a acorda o libertate angajatilor, creand astfel pentru el, o paradoxala responsabilitate pe care el si o asuma ducand la capat treburile de "zi cu zi" cu un sentiment de implinire proprie pe plan profesional. Gasesc foarte motivant faptul ca se apreciaza seriozitatea si munca in sine, nu neaparat orele pe care le-ai stat pe scaun si se respecta ritmul fiecaruia de a lucra, pentru ca asa fiecare ajunge sa lucreze la un randament ridicat si astfel ambele "tabare" au, in final, numai de castigat. Ma bucur ca am luat decizia de a lucra la Softbinator. Recomand!

- mediu foarte misto
- program flexibil
- colegi prietenosi
- birou central
- activitati super cool
- proiecte interesante
- sunt saritori la nevoile fiecaruia
- conducere de la care ai ce invata (foarte important)

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Cand job-ul devine un lifestyle

12.03.2020 - Angajat - Full time

Pro
- Programul flexibil. Atat timp cat iti faci treaba si proiectul nu are de suferit, nu intereseaza pe nimeni cand vii sau cand pleci.
- Mediu de lucru tanar, colegi cu care poti sa si razi, dar de la care ai si de invatat :)
- Birou super misto cu multe chestii fun de facut (biliard, air hockey, darts, ping-pong.. cam tot ce vrei)
- Nu exista certuri, suparari sau drame inutile.
- Proiecte interesante, se aplica "the start-up way of doing things" cam pe orice proiect pe care se lucreaza, ceea ce mentine lucrurile dinamice si fun.
- Multa libertate si incredere acordata programatorilor. Este incurajata abordarea de self-managed teams.
- Compania ajuta sa te indepartezi pe cat posibil de notiunea de job clasic si sa ajungi cu adevarat sa simti ca, daca ajungi sa faci ceea ce iti place, nu mai este un job ci un lifestyle.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Biroul este a doua mea casa!

12.03.2020 - Angajat - Full time

Pro
Am colegi prietenosi alaturi de care lucrez pentru a dezvolta super produse, intr-un birou nou, cu priveliste frumoasa în majoritatea spatiilor, fie bucatarie, fie in spatiul de relaxare sau in zona de lucru. Cei din echipa de management sunt deschisi si de ajutor, chiar eu pot sa consider ca am o pozitie de management in proiectul meu, avand o serie de responsabilitati. Ma bucur ca am ocazia sa lucrez aici!

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Ar fi bine sa modificam niste lucruri interne

11.03.2020 - Angajat - Full time

Pro
Cand am aflat de separare am crezut ca o sa am mai mult timp sa decid dar nu a fost chiar asa. Sediul desi e pozitionat central e mai departe decat sediul anterior si sunt mai departe de casa si fac mai mult pe drum, dar cand ajung atmosfera e cool, zona de relaxare si colegii sunt misto.

Conectează-te cu Softbinator Technologies prin rețele sociale
Beneficii companie
Galerie foto
Noutăți Softbinator Technologies
Softbinator Technologies, companie de product development, specializată în designul, dezvoltarea și lansarea pe piață de produse ...
Bittnet, un grup de companii cu activităţi de training şi integrare soluţii de IT, a finalizat discuţiile privind achiziţia unui ...
Andrei Pitiș, fondator al Vector Watch, business vândut americanilor de la Fitbit cu 15 milioane de dolari și care și-a ...